Vrtnice iz maslene kreme

Allyssa  

član od: 2.12.2006

sporočila: 30

tema odprta - 25. mar 2008 11:08 | ogledi: 6.209 | odgovori: 5

Pozdravljene,..

Zanima me, če ima katera izkušnje z delanjem vrtnic iz maslene mase, "buttercream roses"?

Pregledala sem skoraj vse videe na youtubu, in jih sedaj delam z veliko improvizacije :) , pa me zanima če ima morda katera kakšen nasvet, trik, idejo,.. Tako glede maslene mase, kakor tudi glede brizganja.

Hvala in lep dan vam želim,

Allyssa

Allyssa  

član od: 2.12.2006

sporočila: 30

25. mar 2008 13:19

Katka,..hvala , sem iskala po forumu, pa nisem nič našla. Dva moja primerka,..ampak mi niso všeč in me zanima, če je kakšen trik za katerega ne vem. Allyssa

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

25. mar 2008 13:35

meni se zdijo pa prav super. Sama se nikakor ne spravim delat tega. Kaj pa se ti zdi da je problem pri kremi oz. rozah? Veliko se da sicer najti na internetu, jaz obicajno predlagam za zacetek Wiltonovo stran, mislim pa da je video na youtubu tudi "njihov" LP, R.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

25. mar 2008 15:58

Se mi zdi, da je vseeno lažje govoriti, kot pa cvetek narediti (pa še rima se). Je treba kar nekaj vaje, pa seveda pravi nastavek tudi. Vsaj pri meni je bilo tako. Jaz kakega skropucala vsekakor nebi postavila na lepo in dobro torto. Nisem ravno od včeraj pri izdelavi maslenih cvetk, pa moram kar napeti vse moći, da mi uspe tako kot jaz to hočem. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti