Čemaž, divji česen

simond  

član od: 6.4.2007

sporočila: 60

17. apr 2013 10:04

Pozdravljene/-i, vsi skupaj ;)

 

Prosim za pomoč. 

Kje v okolici Moravskih Toplic raste Čemaž?

 

Hvala za pomoč.

 

simond

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

17. apr 2013 11:25

ibiza je napisal/a:

Vesnal, verjetno je kje ob cesti, na sončni legi. Pri Poljanah, ob vodi na senčni strani ga danes še ni bilo nič.

peter

V Trebiji, ob potoku Trebišnik, ali pa ob Poljanski Sori, ga je bilo v nedeljo že velikooooo.

babka1951

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

17. apr 2013 11:45

testeninca je napisal/a:

Popolnoma isti videz kot drobnjak, mogoče le malo temnejša zelena...

isto v šopkih, vglavnem vse enako, razen če se je mogoče sam zasejal kar mi pa tudi ni logično

testeninca

 

Če smo že pri tem, da govorimo na pamet (še vedno bi bilo bolje, da prilepiš eno fotko): list od čemaža in tisti poganjek/vejica od drobnjaka se za moje pojme zelo razlikujeta. Jaz drugih skupnih točk razen teh, da sta oba zelena in imata približno podoben česnasti vonj, ne vidim. Pri čemažu se pač ni za igrat na približno, v smislu a je ali pa morda ni, zato v tvoje dobro svetujem, da si popolnoma prepričana. Ti je tudi rimljanka povedala, kaj na njenem rastišču najde med čemažem. Si predstavljam, da zdajle, ko marsikaj odganja in je po travnikih in bregovih polno enih brstov, marsikaj lahko zgleda kot drobnjak, pa to ni - pa tudi čemaž po vsej verjetnosti ne

rag_doll

Dreamy  

član od: 19.1.2013

sporočila: 35

27. apr 2013 13:00

Pozdrav, divji drobnjak (spada v družino divjih lukov in je rahlo temnejši) je prav tako užiten; če ima vonj pravi (rasline v naravi, ki imajo vonj po čebuli bi naj bile užitne, tako je mene oma iz Bele Krajine učila-trenutno šteje 87let ) potem ni kaj zgrešit.

Testeninca, če nisi povsem prepričana povprašaj starejše in jim pokaži. Jaz ga že uporabljam za solate, namaze itn.. In, še sem živa pa tudi haluciniram ne.

 Lep  pozdrav iz štajerskega konca.

Dreamy

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

27. apr 2013 16:34

Jaz tudi, jaz tudi ob cesti srečala lepe šopke divjega drobnjaka, isti je kot naš na balkonu, a lepše raste kot naš. Sem ga koj zagledala, vmes vseh trav taka visoka pokončna in temnozelenih listov. Sem povohala in kar ugriznila in je res pravi :) Ne bom ga pa nabirala ker rastišče pač ni.. Je ob cesti.

Lp

 

ursiii

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

27. apr 2013 19:00

Se spomnim Prežihovega Voranca in njegovih solzic, ki si jih je zaželela mati. Vedel je, kje cvetijo tako pozno.

 

Menim, da je priporočljivo rastišča različnih užitnih rastlin opazovati skozi vse leto. To so počeli že naši predniki. 

Tako je tudi z rastiščem čemaža. Če letos v aprilu (sem jih videla v soboto s še zelenimi "cvetki"), maju, juniju (lega rastišča) ne boste na istem mestu opazile šmarnic... Je pa to potrebno početi vsako leto. Saj se tudi rastline lahko preselijo in doselijo. ;)

paulinne, tudi z žigosanimi znamkami smo lahko dobrodelni

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8685

28. apr 2013 20:34

Moja današnja berba čemaža. Eno stekleničko pesta sem že naredila, nekaj sem ga na drobno narezala, posolila in prelila z oljem. Jutri nadaljujem...

Pozdravček!

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

28. apr 2013 21:16

Šele danes sem videla vprašanje, kje v okolici M.Toplic raste čemaž in želela bi odgovoriti, da ga jaz nabiram ob Muri (včasih v Krogu, včasih na Moti ...) povsod ob Muri ga je veliko, samo jaz poiščem kraj, kjer ni v bližini njiv, ceste itd ...

Upam, da nisem prepozna.

sonce51

simond  

član od: 6.4.2007

sporočila: 60

28. apr 2013 21:53

Sonce51, nikoli ni prepozno. No bom pa za naslednje letp vedel, letos mi verjetno ne uspe več it v Moravske. 

Hvala 

 

simond

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

9. maj 2013 21:08

Ker v svoje poznavanje čemaža nisem povsem prepričana, sem kupila že pripravljen shranek s soljo in oljem in za 300 g odštela 8 EUR. Zanima me, kakšna se vam zdi ta cena.

Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti