Mercatorjeva primerjalna košarica

sasaz  

član od: 4.10.2001

sporočila: 85

tema odprta - 19. mar 2008 9:51 | ogledi: 2.309 | odgovori: 15

Pozdravljeni!

V času, ko se vse skupaj draži in ko smo dnevno soočeni z informacijami in primerjavami o cenah po posameznih trgovinah, se je tudi Mercator posvetil tej temi.

Če koga zanima, se na povezavi http://www.mercator.si/ponudba/mercatorjeva_primerja nahaja (vsaj po mojem mnenju) kar dobra primerjava cen po ljubljanskih hipermarketih različnih trgovskih verig.

Morda je treba vse skupaj vzeti malo z rezervo, a vseeno, če imate čas, si oglejte in primerjajte cene...

Lepo pozdravljeni,

Saša

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

19. mar 2008 10:15

je pa moj čas predragocen in bencin predrag, da bi letala po posamezne artikle iz ene štacune v drugo. Bi se bilo prej dobro vprašat, kaksen naj bo končni znesek prihranka, da se vse to splača (seveda, ko odštejemo tudi vožnjo in čas). Mislim, da ni računice, da bi me prepičala, razen, če gre za en sam artikel. Normalno, da boš šel,naprimer, TV kupit tja, ker boš videl, da je izbrana znamka cenejša. vida70

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

19. mar 2008 10:15

Zanimivo blažkaa

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

19. mar 2008 10:21

Jaz pa imam Tuš, Mercator, Spar in Lidl vse v krogu enega kilometra Hofer pa je samo 2 kilometra oddaljen, tako da vedno gledam na to kje je ceneje, saj ponavadi grem v trgovino kar peš in nimam dodatnih stroškov za bencin, razen ob večjih nakupih, ko se peljem z avtom.

lp Saša

dabor  

član od: 8.5.2008

sporočila: 2

8. maj 2008 7:51

Kaj pa portal kupeckupcu.net? Drugačen pristop, neodvisen, cene vnašamo in ažuriramo uporabniki... dabor

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

8. maj 2008 8:21

Včeraj sem bila v Tušu in so se prodajalke razburjale, da so morale včeraj popraviti 460 novih cen, artikli so se podražili od 0,50 do 1 Eura. Človek je brez komentarja! Lep dan vsem Mateja mperhaj

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

8. maj 2008 8:24

Pred časom je imel Spar seznam 500 najcenejših artiklov, a kaj, ko ne kupujem po seznamu, ampak tudi druge artikle.

jankica

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

8. maj 2008 8:42

Veš, jankica sem zadnjič imela čas in preštudirala tale Sparov seznam. So nas kar lepo nategnili - spet. Npr. gel za tuširanje Fa. Tam ni pisalo različni vonji, ali kaj podobnega, temveč je šel pod vsako nadalnjo številko različen vonj. In jih je bilo 10 ali še več. Pa ni bil samo Fa, še mnogo drugih stvari, tako da bi seznam lahko skrajšali sigurno na 400. gaja 1

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. maj 2008 9:14

+ da v Šparu za takšno ceno dobiš manj (ker je treba paziti na mililitre in grame in ne gledati samo na ceno...)

Lep dan in veliko se smejte

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

8. maj 2008 9:51

En dan sem ostala v šparu več časa ker sem čakala hčerko da konča z šolo in da gremo skupaj doma.Ko sem se tako sprehajala sem gledala cene wc papirja,zdej se ne spomnem tačno cene samo šlo se za to:Plačab 8 +2gratis.Pogledam cena je 2,5 eu,na dno piše kos cena-0,25eu.Sej ni treba veliko računat,takoj veš da tistega gratisa sploh ni.Pogledala sem še druge cene in še 2 so bile na enak način napisane,samo pri enem wc papirju je to bilo res.Pol sem začela računat-niska cena ko pogledaš koliko je kg in prešteješ koliko pride 200g+100g gratis vidiš da gratisa pri veliko izdelkov ni.Ne rečem da ga sploh ni samo veliko krat nam s tem samo mažejo oči.Ko moj mož gre v trgovin nigdar ne bi kaj preračunal,tako je verjetno tudi dugih veloko .LP. golubić

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. maj 2008 10:06

To golubić kar pišeš, sem slišala na lastne ušesa (ko sta se o tem pogovarjali prodajalki, ker sta mislili, da sta med policami sami). Meni se je Špar zameril že takrat, ko sem imela promocije po vseh Hipremarketih v Sloveniji, saj z zaposlenini delajo kot svin** z drek**... torej res grdo. Izvzamem samo Mursko Soboto in Koper, kjer je bilo vzdušje popolnoma drugačno.

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti