Fitex - center zdravja

Arim  

član od: 31.10.2007

sporočila: 10

tema odprta - 19. mar 2008 9:12 | ogledi: 4.048 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Slišala sem za Fitex d.o.o. - Center zdravja v Ljubljani, Dunajska cesta 120a, ki med drugim lajša tudi težave s hrbtenico. Pa me zanima, če je že bil kdo na terapiji pri dr. Andreju Veršininu in kakšne izkušnje je imel. Lep pozdrav.

agleja  

član od: 6.6.2009

sporočila: 1

6. jun 2009 17:15

Pozdravljena Arim, z dr. Veršininom sem se srečala pred več kot pol leta. Za obisk mi je svetovala prijateljica. Njena družina (tudi mlajši sin) ga obiskujejo že nekaj časa. Izredno so zadovoljni z njim. Predvsem, ker si vzame čas za pogovor z njimi in potem za zdravljenje. Jaz sem odšla zaradi izredno močnih bolečin v zgornjem delu hrbtenice. Najprej sem pomislila, da gre za kakšen prepih in me zato boli. Ker je bolečina kar trajala in trajala, sem pomislial, da sem se zaležala. A končno sem obiskala zdravnika. Dobila sem zdravila Ketonal. Pa sem jih jemala en dan, pa en teden... pa bolečina je še trajala. Ponovno sem se znašla na pregledu. Pa sem dobila inekcijo - blokado. Zdravnica me je napotila v službo. Bolečina pa je še vedno bila. Nisem se upala delati določenih gibov, ker je bila bolečina neznosna. Potem pa sem le poslušala prijateljico. Obiskala sem zdravnika Veršinina. Več kot uro in pol sva se pogovarjala. Toliko stvari, kot me je on vprašal me v življenju še ni noben zdrvnik. Potem pa me je pregledal. Odkril tudi mesto moje bolečine. Pričel je z zdravljenjem. V začetku sem ga obiskovala vsak teden, a lahko ti povem, da sem se že po drugem obisku bolje počutila. Po končani terapiji mi je dal tudi vaje za hrbtenico. V letošnjem letu sem ga obiskala še dvakrat. Nekaj stvari sem v svojem življenju tudi spremenila. Ni mi žal denarja, ki sem ga dala, toda povem ti, bolečine v hrbtenici ni več. Če imaš probleme, le obišči ga. Ne bo ti žal. Srečno! agleja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

6. jun 2009 21:12

To je pa tako prisrčno napisano, da bosta gotovo imeli kakšno terapijo zastonj... No, morda bi kakšna zastonjska terapija še našemu šefu padla, ker omogoča tako prisrčno reklamiranje. Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 06. 2009 21:13

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. jun 2009 7:41

Ognjič, a misliš, da bi pomagalo, če si dam jaz tisto nalepko na kaslc, da ne bi reklam dobivala? Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti