Fortune cookies

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. mar 2008 13:28

Dobro, a se je med tem že našel izvajalec za te piškote? Ker meni ob tem vprašanju nekaj ni bilo jasno: Namreč, če se organizira nek dogodek, kjer se povabi toliko in toliko ljudi, je ponavadi vključen izbor gostinca in hudiča, če da gostinec kaj nase, potem bo bodisi sam naredil tiste piškote (konec koncev, če imaš opremo, potem pa res ni takšna grozna stvar) ali pa bo koga poiskal, ki bi to naredil. Tudi ni taka grozna stvar najti tiskarja (najdi.si in te stvari), ki bi z zdravju neškodljivimi barvami natisnil tiste misli in bi potem ti listiki preživeli peko. Okej, dopuščam možnost, da je morda s kitajskimi restavracijami malo težje, ker je morda kak jezikovni problem in pride do nesporazuma, če se pogovarjaš z uslužbenci po telefonu. Ampak, konec koncev, oni znajo bolje slovensko kot mi kitajsko. In v tej zgodbi so oni gora in organizator Mohamed in kdo gre h komu? Se vzame pot pod nogo (vidim, da transport in razdalje niso problem) in se gre na prvo lokacijo kitajske restavracije (pa naj me nekaj brcne, če je to dlje kot 50 km od kateregakoli kraja v Sloveniji) in poskuša na lokaciji nekaj dogovoriti. Če nič od tega ne funkcionira, se pogugla oziroma se najdisija kako legendo od cateringa v Sloveniji (oziroma, če ni problem ne razdalja in 2000 ljudi je kar veliko, zakaj niso na event-managemntu že takoj povprašali kako legendo od cateringa), kako se naredijo piškoti in notri paprički in koliko to stane. In če se ugotovi po vseh teh poskusih, da je no-way, da bi se ti kolački naredili, se pač ne bodo naredili. Skratka, Barbič, tule so ti navodila za lovljenje ribe, zdaj pa ulovi to ribo. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 19. mar 2008 13:30:12

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. mar 2008 13:33

evagirl je napisal/a:
No vsaj pomagajte z nasveti ne pa celih romanov pisat o tem kdo je kakšen in kakšen ne bi smel biti... vsaj ne tu :) fortune cookies je tema evagirl
Mislim, da smo ji že dale neke namige in tudi vprašale od kod je, da bi ji lahko bolj pomagale, pa nekak ni ne duha ne sluha... Začetnica

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

19. mar 2008 13:35

Kar niti ni zelo čudno. Barbara, poskusiš lahko tudi v kakšni privat pekarni. unicorn Sporočilo je spremenil(a) unicorn dne 19. mar 2008 13:40:35

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

19. mar 2008 13:36

Saj je napisala da bo to na primorskem,pa da ji ni problem tud če jih drugje nardijo!!! evagirl

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

19. mar 2008 13:44

Vendelina jr. je napisal/a:
Da ne bo nesporazuma, jaz NE pametujem. Jaz SEM pametna.Vendelina jr.

O piškotih pa pojma nimam.

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 19. mar 2008 13:46:24

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. mar 2008 14:15

Je že tako, da so odgovori praviloma posledica vprašanja, kajne?

rimljanka - zasebno mnenje

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

19. mar 2008 14:20

Ah...Vendy...iritirajoča, pametna, samovčečna....ampak je Lady, in < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < << < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < < ........marsikatera ji ne seže niti do kolen ( kar se nasvetov in umetnosti izražanja tiče) in sedaj drage damice, tiste ki to ste, tiste ki mislite da ste in tiste ki to nikoli ne boste.....planite po men. Opomba - ta post je napisan z namenom, privadite se, da nas je veliko uporabnikov, vsak se izraža na svoj edinstven način ( eni so direktni, drugi malo manj, nekateri celo hinavsko sladki....pa prijazni,grobi.....itd)Le redki so pa res žaljivi....in to je to. Escada

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

19. mar 2008 14:41

escada nehaj nakladat, že itak je tam nekje pri 180 cm..., buhnedej še v luft it .

Escada S je trenutno moj najljubši .

Aha, o piškotih pa še vedno pojma nimam, pa o listkih tudi ne (razen o regratovih trenutno)

Ognjič

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

19. mar 2008 15:01

Ja, Jara gospoda je res dober roman. unicorn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti