Švedski laponski pes

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. mar 2008 18:00

Mali varaš je napisal/a:
ežoj je napisal/a:

Pasi gor, pasi dol, ni ga čez mucke!

Tumpika, pusti ti MV, mene ti vpraši, pesa je treba scat pelat ob pol šestih!

ežoj

Ežoj, pri kakšni starosti se pa to začne dogajat ? Imam čisto drugačne probleme ob pol šestih (s pesekom) :) :)) :)))L Mv P

kaj pa takrat počne? A joka ?

Bogi pesek , še dobro, da ima takšnega skrbnega gospodarja! Se mi je kar zdelo, da nisi takšen seljo...Evo, najboljš bo, da ežoja poslušaš in peseku eno mucko za družbo pripelješ.

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 17. mar 2008 18:01:16

neznan uporabnik

18. mar 2008 15:48

amy, mi mamo doma psičke za odat, če maš interes javi na ZS lejlica

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

18. mar 2008 16:51

amy, te še nismo prepričali ? robida

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

18. mar 2008 18:11

Prepričali v kaj, Robida? Nakup psa? To itak..... ***amy***

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

18. mar 2008 18:42

Zakaj bi ti živela bolj kamot kot mi robida Sporočilo je spremenil(a) Robida dne 18. mar 2008 18:43:10

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

19. mar 2008 7:16

V današnji prilogi Delo in dom je članek o lapphundih, če te zanima, tudi kužki, ki so doma v Sloveniji so noter. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

19. mar 2008 9:01

Hihi, Robida! Joj, hvala, Tinca, ker na Delo sicer nismo naročeni, ampak ga bom zdaj kupila v prosti prodaji. hvala za opozorilo, drugače bi ga gotovo spregledala. ***amy***

mestnac2  

član od: 22.11.2005

sporočila: 129

19. mar 2008 9:26

Ali kdo ve kakšna je približna cena tega lepotca? Po vašem opisu karakterja so laponski psi zelo priporočljivi tudi za družine z malimi otroki. Sinu imam namen podariti psa za rojstni dan, doma imajo že ogromnega mačora in vnučka, starega tri leta. Sama imam ****-tzu, jutri bo star eno leto. Je neverjetno navihan in seveda scrtlan do onemoglosti. Vnuk ga ima zelo rad. Tisto o jutranjem lulanju pa pri nas ne velja, ker sem ga navadila, da gre zjutraj lulat na papir ali pa v mačji pesek. Moj Noni je strašno komot in se mu zjutraj sploh ne ljubi ven. Raje leži na mizi in me opazuje ko pijem kavo in rešujem križanke. Ker sem zelo popustljiva, sem si raje privoščila to malo kepico dlake, ki jo pridno strižemo, zato ker se ne češe rad. Ja, raje ne bi več pisala o moji "pucvoli", me je skoraj sram, da imam tako nevzgojenega psa, seveda po svoji krivdi. Lep dan vsem! mestnac2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti