Big brother se je začel

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. jun 2008 14:38

bluoka je napisal/a:
Nič ni pokazal ta fant, vsaj ne tistega, s čimer so ga opisovali, da je zabaven, da ima ful energije...bla bla bla. bluoka
No pretiravat ni potrebno. Če navijaš na Sandija ok... Sama nisem posebno navijala na nobenega, no priznam, da sem za finale dala en glas Mateji, ker moramo babe skupaj držat. Te oddaje, ko so ga prikazali kot enega revčka nisem gledala, pa če ostale poveste po pravici kakšen se vam je zdel pred to oddajo-jaz mislim, da je bil kar zabaven, energičen glih tolko koliko se je dalo proti koncu (ko se itak že nobenemu več ni dalo), druge je vedno vzpodbujal, pa če bi že bil tako slab, bi ga stanovalci nominirali, ker bi ga skužli kot so Tajba... po drugi strani je bil pa Sandi tudi simpatičen, no tak simpatično norčav-vsaj nasmejali so se. Za mene so bili ta zadnji 4 vsak po svoje ok. Samo se mi zdi malo noro zdaj pljuvat po Naskeju, ker Sandi ni zmagal, al pa Mateja al pa "Marčelo"-hudiča nikol nevem kako se njegovo ime napiše. Glede Nine, pa mislim, da je že ena članica napisala (mislim, da je bila Issi), da ni taka smotka v resnici, da je bila med odmori čisto drugačna in da je vse tiste kozlarije imela napisane na listku. Upam, da ste gledali tisti posnetek Zeit geist-mislim, da je resničnostni šov dosegel točno to, kar je želel-nas poneumil. Pa nebomo se kregali zaradi tekmovalcev, ki jih osebno sploh ne poznamo in pravzaprav je bilo lahko vse od a do ž zrežirano... Ok, saj včasih pogledaš, ampak eni se mi zdi čisto preveč noter padejo. Začetnica

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

18. jun 2008 9:06

Meni se zdi da je Nina dobro vodila saj ji včasih ni bilo lahko če je vnesla v oddajo nekaj svojega tudi prav vedno se kdo najde da malo kritizira to je tudi prav saj smo ljudje različni.Moj favorit je marcelo na koncu sem navijala za Naskeja ker je bil tako naivno nedolžen. mark5

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

20. jun 2008 7:27

Skora sem dobila živčni zlom,ko je zmagal Naske.Sploh ne vem kaj je naredu da si je tio zaslužil.Mogože za ekstremno šlepanje.Saj Sandi tudi ni bogvekaj,se pa vsaj ni lepega delal,pa skrival za drugim hrbtom. Še najbolj pa m,e je šokiral Seba kako se ta tip obnaša ,za znort. mesni

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

20. jun 2008 9:32

Vsak je imel svojega favorita. Moj favorit je bil Sandi in je zame zmagovalec. Tako ali tako pa se je dejansko vedelo kdo bo zmagal. Moti me edino to, da so pol ure pred koncem izničili rezultate, sicer je pa to samo po sebi zgovorno... Zanimivo bi bilo videti dejanske rezultate, ampak so morali nekaj narediti, da so to lepo prekrili. Po priljubljenosti je ves čas vodil Sandi. Sicer pa tudi Naskeju privoščim zmago, saj fant ni kriv če je zaigral na prave strune in potrkal na srca gledalcev. špelči

neznan uporabnik

20. jun 2008 11:57

mi smo tudi zadnjih 10 minut glasovali za sandija pa to ni bilo možno iz nobenega omrežja...sploh ni bilo možno dostaviti glasov...tako da se šišlja da niso kaj zablokirali... lp lovebeyba

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

20. jun 2008 12:30

Marčelo in Naske sta naša domačina in smo navijali zanju, ko je Marčelo odšel prvi ven smo vsi njegovi navijači dali glasove Naskeju in zadnjih 10 minut tudi zanj ni bilo več možno oddati glasu............ Lp Nasha

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

20. jun 2008 18:01

Dobro da je bil big brother zdaj je pa spet dolgčas na tv.Poleti bodo tako spet samo ponavljali.Zadnja oddaja bigbrotherja je bila ful napeta.Nina je kar dobro stopnjevala to napetost. mark5

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

21. jun 2008 1:04

Meni je tudi žal, da je konec. Zdaj pa ta nogomet...komaj čakam, da se konča. Pa še nekaj me jezi. Ljudje so tako proti temu BB. Kaj pa je nogomet drugačen kot to????????? Meni je stokrat bolj neumen kot BB!!!!!!!!!!! Kakšne velike razlike v smislu vsega ne vidim, samo da je BB zame bistveno bolj zanimiv. Pa naj reče kdo kar če, to je moje mnenje. Mene so v službi hecali, ko sem kdaj BB omenila, zdaj pa vsi visarijo pri tem nogometu in debate ob kavi so čist adijo, pa se noben nič ne pritožuje. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. jun 2008 1:44

Katka, ne bit žalostna, a ni fino, da si lahko najdemo tisto, kar nam je všeč in v tem uživamo. Vidiš, jaz sem pa ena od nogometnih zmešank in sem čisto opaljena ta mesec (še dobro, da so zdaj tekme samo 1x na dan...sicer moji res ne bi imeli skoraj nič več zlikanega). BB sem gledala par sobot z mojo najstniško hčerko, ravno toliko, da sem videla, za kaj sploh gre, pa mi sploh ni potegnilo v smislu zaminivasti...ampak zato mi niti na misel ni prišlo, da bi šimfala čez tiste, ki ga gledajo, nasprotno...v tej temi se nisem oglasila, ker se mi ni zdelo prav govorit nečem, česar ne poznam zadosti. konec koncev je tako: če človek v nečem RES uživa, nima nobene potrebe, da bi vse drugo blatil, a ne. Torej: naj živi BB, nogomet , telenovele in drugo, ki vsaj za eno uro na dan sproščajo ljudi! mamaF - Mojca

neznan uporabnik

21. jun 2008 8:59

mamaF dobro povedano... lovebeyba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti