Big brother se je začel

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

15. mar 2008 8:30

Moje mnenje je, da je ravno v takem stanovanju štos big brotherja. Pa njihove reakcije, ker so vsi navajeni luksuza - z izjemo brezdomca. Upam samo, da se bo res kaj več dogajalo kot v prejšnji sezoni. Uly

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

15. mar 2008 9:07

sara.vidmar je napisal/a:
Mene je zmotilo, da so vse obračali na seks. Kot da je to rdeča nit celotnega šova. No, mogoče pa je, pa nisem na tekočem?! sara
Točno to je tudi mene zmotilo. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

15. mar 2008 9:24

Jaz ponavadi ne gledam tega, zdaj sem pa celo oddajo, ker sem čakala enga, ki ga poznam. Kaj bodo še katerga sprejeli noter al kako da ga ni bilo, ker v začetni špici ga je na hitro pokazalo (z dolgimi lasmi)? ann

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

15. mar 2008 9:53

Pri nas smo ga gledali, ker je tavečja že cel teden govorila o tem (puberteta se je dotika, kaj čemo)...

In sem bila zelo pozitivno presenečena!

Pozitivno s tega vidika, da se mi zdi, da so izbrali karakterno zelo zanimive ljudi, pa tudi dogajalo se jim bo full... Najbrž bo tudi kmalu zaropotalo, izbranci v luksuznem stanovanju, ostali v štali... Če se prijavis v Big brotherja, pač moraš računat na vse, tudi na to, da ne boš imel svoje postelje in oblačil, he he...

 

Ne bom ga redno spremljala, prav gotovo ne, gledala bom pa tedenske oddaje, tudi (morda predvsem) zaradi Nine, ki se mi zdi fenomenalna voditeljica! Kako se znajde! Ja, motilo me je njeno vreščanje na začetku, ampak v studiu se je na srečo umirila. Ji je pa za čestitat, vodit 3-urno oddajo v živo, to ni kar tako.

 

Veselim se, ko bom opazovala značaje ljudi in njihove reakcije ob dogodkih v hiši... s tega vidika mi je Big brother zanimiv. Tisti, ki pa išče v njem nekaj "globjega", bo pa spet "šimfal" in kritiziral! Vsaka oddaja je lahko vzgojna, če potegneš ven prave stvari! Tako da mi bo oddaja hkrati tudi priložnost za pogovor s tamalima, naj vidita, kaj vse se dogaja! In ju tako navajala, da se lahko sami odločata, kaj je prav in kaj ne. In ju ne slepila, da tistega, kar je narobe, sploh ni.

Uh, sem napletla...

Lep dan vam želim, gremgrem pogledat, če je testo vzhajalo, bomo s tamalimi pekle zajčke

 

Sporočilo je spremenil(a) jasna1 dne 15. mar 2008 09:59:04

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

15. mar 2008 10:22

ksenjako je napisal/a:
sara.vidmar je napisal/a:
Mene je zmotilo, da so vse obračali na seks. Kot da je to rdeča nit celotnega šova. No, mogoče pa je, pa nisem na tekočem?! sara
Točno to je tudi mene zmotilo. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Mene tud - za kozlat. Pa saj lahk prestaviš na program "za odrasle" če si to želiš - tu pa nonstop neka namigovanja - mislm - topla voda. vanjatajnsek

alovsin  

član od: 29.3.2006

sporočila: 37

15. mar 2008 10:38

Pozdravljeni! Mislim, da je čist prav, da je taka hiša, kar naj jih oreng zmatrajo...sam da ne bodo kake butaste naloge tako kot so ble prejšni BB! Naj jim dajo kake realne naloge! Drugač pa komaj čakam kako se bodo tiste finoče znašle! Tud meni je najbolj všeč un dolenc...Sandi se mi zdi...harmonka...uh! Anjuška

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

15. mar 2008 10:39

Sem sinoči gledala samo od začetka,pa še to, oglasi,oglasi,oziroma nasveti za šoping.. Tistih par ljudi ko sem videla na začetku-groza,razen punce z "niniko",ki jo bodo kar hitro izolirali in gasilca.Ostale sem ujela tako,"usput". Hiša je špica,ni kaj me pa zanima,kako veste da je še ena luksuzna? Ob namigovanju na sex in Nininem vreščanju pa je tudi meni dvigovalo želodec.Sicer je res huda bejba,ni kaj,ampak zakaj se ne obnaša malo bolj "normalno". Kristina

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

15. mar 2008 10:58

Kristina je napisal/a:
me pa zanima,kako veste da je še ena luksuzna? Kristina
Ker je Nina povedala in na hitro so stanovanje malo pokazali. In kakor sem jaz razumela bodo že kmalu nominacije (mislim da v nedeljo) in tisti, ki ga bomo gledalci izbrali kao "za ven" bo šel v luksuzno stanovanje, zraven pa bo lahko vzel še nekoga. Mislim, da ostali člani tega ne bodo vedeli. alexis

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

15. mar 2008 11:06

Še sreča da imamo 2 televizorja,otroci radi gledajo,jaz in mož ne.LP. golubić

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti