Aerobika - kaseta

Vesna21  

član od: 21.1.2004

sporočila: 3

3. feb 2016 8:48

Pozdravljeni!

Tudi jaz bi lepo prosila, če mi lahko nekdo posname in pošlje CD Aerobika za vsakogar. Vse stroške presnemavanja in pošiljanja nosim sama.

Najlepša hvala.

Vesna

Sa_po  

član od: 20.1.2019

sporočila: 2

2. feb 2019 13:34

Obujam temo. Ali še kje obstaja kak uporaben zvočni posnetek Aerobike za vsakogar? Lepo lepo lepo prosim javite mi na 0par1tis2@gmail.com

Ne morem opisati kakšno sentimentalno vrednost ima ta kaseta zame... 

KarinKB  

član od: 23.2.2024

sporočila: 1

23. feb 2024 17:28

Spoštovani,

že leta iščem audio kaseto Aerobika za vsakogar. Hvalezna bom, ce bi mi jo bil kdo na moje stroske pripravljen presneti. Prosim za povratno info. Karin 

KarinKB

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. feb 2024 21:07

KarinKB je napisal/a:

Spoštovani,

že leta iščem audio kaseto Aerobika za vsakogar. Hvalezna bom, ce bi mi jo bil kdo na moje stroske pripravljen presneti. Prosim za povratno info. Karin 

KarinKB

Najbolje, da preko zasebne pošte pišeš kateremu od zgoraj sodelujočih v debati.  Desno zgoraj nad imenom, ob ikoni za lik, je oblaček "zs", klikneš nanj in napišeč sporočilo. Kulinariki so bili vedno pripravljeni pomagati. 

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti