Mozaik v okvirju, kot slika

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

13. mar 2008 11:01

Puzzle sestaviš ter nato premažeš s posebnim lepilom, ki ga običajno prodajajo poleg puzzlov in je temu namenjen! Simona

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

13. mar 2008 12:30

Aha. Tega lepila še nisem zasledila, bom v prihodnje bolj pozorna. Alexis, hvala za idejo. Na ta način lahko puzzle "uporabiš" za osnovni namen še kdaj kasneje. Dolores

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

13. mar 2008 14:07

Joj, najlepša vam hvala Anaeva, mamaF, mala zelena....super ste....ja, ta fant s prvega Anaevinega linka bo sigurno super naredil...že vidim... Res hvala...nisem si mislila, da mi bo sploh kdo odgovoril oz. da kdo pozna koga, tako, da sem vam res hvaležna za odgovore !!! Andreia

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

14. mar 2008 13:03

Puzzle sestaviš na neki podlagi - jaz recimo na iverni plošči, ker imam rada veeeliiikee (puzzle), potem daš na sestavljeno sliko drugo ploščo in zadevo na ta način lahko varno obrneš; sedaj z lepilom za papir ali les - vzemi kar tistega poceni - je bele barve potem ko se posuši pa postane prozoren, premažeš hrbtno stran puzzlov ( jaz sem enkrat zaštrikala celo sliko saj sem jo hotela zlepit na pravi strani in se je barvna plast odlepila ) in pustiš, da se posuši; sedaj pa lahko sliko obrneš, jo neseš oukvirit - a, ti priporočam, da jo pustiš na deski oz. plošči, če boš imela velike dimenzije. Če pa imaš reees veliko sliko pa jo lahko konec koncev potem prelomiš na dva dela - jih bo že mojster za oukvirjanje ponovno zlepil - še vedno lažje zlepiti dva dela, kot 10.000 ;) lp, vanjatajnsek

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

14. mar 2008 15:13

Vanjatanjšek, hvala, to pa je nazorno opisano in mi bo prišlo zelo prav, ker imam tudi enega večjega. Vsekakor se je lažje učiti na napakah drugih:) Dolores

peli  

član od: 29.4.2008

sporočila: 1

29. apr 2008 15:49

Lahko me pokličeš na 041731911. peli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti