Gostilna med koprom in ljubljano

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

tema odprta - 12. mar 2008 11:01 | ogledi: 4.252 | odgovori: 6

Za kosilo 10 oseb med tednom potrebujem gostilno na poti med Koprom in Ljubljano, ki naj ne bo predaleč stran od glavne ceste. Boljše je bližje Kopru kot Ljubljani.

Vesela bom vsakega namiga in koristne informacije.

mimika

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

12. mar 2008 11:58

Mogoče gostilna Mahnič na Kozini...iz Kopra proti Ljubljani zavijete na AC ven na izhodu Kozina...prečkate semafor, ravno do OMV črpalke, za črpalko levo...potem desno pri bankomatu...ravno po malce razbiti cesti...in zavijete levo v nekakšno krožno križišče...zapeljete par metrov naprej in se parkirate nasproti gostilne...lep lokal, ambient, dobra hrana! Med tednom ni problema, za vikend pa raje rezervirajte... je pa tudi odvisno kaj bi jedli ;) ycrna

bibaleze  

član od: 15.12.2006

sporočila: 43

12. mar 2008 11:58

Mahorčič ali Trost v Rodiku -iz avtoceste zavijete na Kozini, nato pa v smer Reka in na križišču naravnost proti Rodiku. Preverjeno zelo v redu. bibaleze

bibaleze  

član od: 15.12.2006

sporočila: 43

12. mar 2008 11:59

istotam tudi Race - sem pozabila bibaleze

nsns  

član od: 11.9.2007

sporočila: 74

12. mar 2008 12:25

Mi smo bili vedno zadovoljni s hrano in postrežbo v Hrastovljah nsns

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

12. mar 2008 16:33

Jaz ti tudi svetujem Mohorčičevo gostilno v Rodiku. Je pa res, da je zaprta od ponedeljka do srede, ostale dni pa obratuje. Vedno, ko smo tam obedovali smo jedli več kot dobro. swarovski

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

12. mar 2008 17:39

Mohorčič in Trost sta oba odlična. Prvi se drži klasične kraške ponudbe v najboljšem pomenu besede, Trost je pa za ribe.

Malo naprej od Ospa, prav ob meji ki je ni več, je Majda, včasih je bila zelo dobra, kako je tam zadnje čase pa nisem preverjala. 

Jakomin pod Kubedom, v Gračišču tudi ni slaba izbira, Belvedur tudi ne, odvisno kako zelo blizu Kopra bi radi obedovali. Mogoče je malo s poti, so pa tam lepi kraji in izjemni razgledi.

Navsezadnje lahko greste, že ko boste v Kopru tudi k Rodici v Semedeli, ki je gotovo lokalna špica.

 

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti