Prostor za piknik na gorenjskem za 80 ljudi

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

tema odprta - 11. mar 2008 11:41 | ogledi: 10.044 | odgovori: 16

Prijateljici pomagam okoli priprav na slavje, ki naj bi bil junija. Povabljenih naj bi bilo cca. 80 ljudi. Praznovali naj bi 2 rojstan dneva. Ker je večina doma na Gorenjskem, pride v poštev Gorenjska ali pa bližnja okolica. Prostor naj bi bil primeren za piknik, naj bi imel po možnosti še kakšno igrišče za šport in kar je najpomembnejše streho v primeru dežja. Iščemo samo prostor, ker bi za hrano in pijačo poskrbeli sami. Lepo vas prosim, če mi pomagate pri iskanju tega prostora. Vsak predlog je dobrodošel.

Hvala. Karnak

 

P.S.

Ali mogoče kdo ve, kaj je z Arnolom v bližini Škofje loke? Tam bi bilo idealno, vendar je zaprto. Mogoče kdo ve kdo je lastnik oz. kontaktna oseba?

Petra 1  

član od: 30.1.2008

sporočila: 43

11. mar 2008 11:52

Kamniška bistrica Petra 1

emmy  

član od: 15.5.2004

sporočila: 61

11. mar 2008 12:08

Na Bledu oziroma v Ribnem pri Bledu oddajajo tak prostor. Zraven je tudi nogometno igrišče in nekaj igral za otroke. Vse skupaj je pokrito (za primer dežja), je pa možnost tudi zunaj postaviti mize in stole. Lahko se zmeniš da ti oni spečejo in pripravijo hrano, lahko pa vse sam postoriš. Je tudi hladilnik za hladno pijačo in dovolj veliko parkirišče. Žal nimam nobenega kontaktnega telefona ali naslova. emmy

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. mar 2008 12:26

Mi smo imeli pred leti eno sektorsko veselico pri enem gostišču na ogromnem piknik prostoru - smo pa tja zavili tam, kjer je odcep za Kropo, naprej se pa ravno ne spomnim, ker smo šli z busomo - ob Savi dolinki in tam imajo tudi raftanje na Savi in ogromen piknik prostor - ker predpostavljam da ravno ni raftanja na Savi dolinki kot solate, boš verjetno po teh kriterijih našla omenjeno gostišče Čisto korektna storitev je tudi v kampu Smlednik-Dragočajna. Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. mar 2008 14:15

Majamarko, zadela si. Vendelina jr.

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

11. mar 2008 19:48

Hehe, pri Trnovc, kar morem komentirat ko sem tam zraven doma Mi smo nekaj let nazaj organizirali tam družinsko srečanje, ki je bil kot nekakšen piknik, nas je bilo nekaj čez 100, za hrano so tam poskrbeli (mislim da smo imeli nekakšen golaž in podobno), zraven je tudi igrišče za tenis, prostor za kegljanje... Drugače pa oddajajo tak prostor tudi v Besnici- pri ribogojnici, imajo 3 nekakšne kozolce, pod katerimi so mize in klopi, zraven je travnik, pa tudi igrišče z mrežo (za odbojko, badminton). No za hrano je potrebno sam poskrbeti, je pa tam tudi hladilnik, žar... tako da ni panike. *Alisha*

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

11. mar 2008 20:13

*Alisha* je napisal/a:
Hehe, pri Trnovc, kar morem komentirat ko sem tam zraven doma *Alisha*
v kateri smeri???Podbrezje, Bistrica, Duplje...sem namreč tudi iz tistih koncev ampak že par let preseljena...

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

11. mar 2008 20:23

A res, ja jaz sem iz Zgornjih Dupelj, kak kilometer od tegale Trnovca doma. V kteri smeri pa ti? Hehe, da nismo sosedje? *Alisha*

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

11. mar 2008 20:27

ja ja tud bivša zgornje dupljanka:))) smer za gasilcem...

mussa  

član od: 13.1.2008

sporočila: 40

11. mar 2008 20:33

*Alisha* je napisal/a:
A res, ja jaz sem iz Zgornjih Dupelj, kak kilometer od tegale Trnovca doma. V kteri smeri pa ti? Hehe, da nismo sosedje? *Alisha*
No dupljanke, jaz sem pa priseljena v Duplje :)) Ste se danes kaj udeležile spuščanja gregorčkov pri Trnovc? mussa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti