Prostor za piknik na gorenjskem za 80 ljudi

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

11. mar 2008 20:37

np, jaz kot bivša dupljanka letos ne, sva imela namen (da še moj to vidi), ampak je vreme slabo kazalo, pa sva šla raje na ogled otvoritve Tičistana v Tivoli - bližje domu, lani pa na Gradaščici gledala ladjice...v Tržiču pa pred hm minimalno 10 leti nazaj... mussa v kater konec pa si se preselila ti - Sp ali Zg?

mussa  

član od: 13.1.2008

sporočila: 40

11. mar 2008 20:42

majamarko je napisal/a:
np, jaz kot bivša dupljanka letos ne, sva imela namen (da še moj to vidi), ampak je vreme slabo kazalo, pa sva šla raje na ogled otvoritve Tičistana v Tivoli - bližje domu, lani pa na Gradaščici gledala ladjice...v Tržiču pa pred hm minimalno 10 leti nazaj... mussa v kater konec pa si se preselila ti - Sp ali Zg?
V zgornje že pred skoraj desetimi leti. lp :)) mussa

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

11. mar 2008 20:44

same Zg. dupljanke...lepo lepo...bo treba srečanje dupljank naredit:)))

dzoana  

član od: 12.3.2006

sporočila: 81

12. mar 2008 8:18

Dober plac za piknik je v vasi Voklo, blizu Šenčurja. brez problema vas je 80, zraven je koča kamor se lahko zatečete v primeru dežja, imate nogometno igrišče, igrišče za odbojko in velik žar na katerem se brez težav speče meso za veliko ljudi. Kontaktno osebo ti lahko posredujem na ZS. dzoana

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

13. mar 2008 20:42

No malo pozno še odgovorim Ja res nas je veliko zgleda iz naše vasice, hehe. Tud jaz sem doma tam nekje za gasilskim domom, že vse življenje, no pa sem še mlada, tako da dvomim da bom kar tu ostala Za spuščanje gregorčkov pri Trnovcu pa sploh nisem vedela da kaj organizirajo, drugače bi mogoče še šla pogledat. Lep pozdravček! *Alisha*

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

13. mar 2008 21:05

*Alisha* je napisal/a:
Za spuščanje gregorčkov pri Trnovcu pa sploh nisem vedela da kaj organizirajo, drugače bi mogoče še šla pogledat
greva pa skup drugo leto, če bodo še vztrajali:)))

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti