Steklokeramična plošča

zag  

član od: 11.11.2006

sporočila: 33

tema odprta - 11. mar 2008 10:08 | ogledi: 2.258 | odgovori: 8

Pozdravljene!

Ker vem,da več glav več ve in ste bile vedno pripravljene povedati svoje izkušnje,bi vas prosila za kakšno vašo izkušnjo.Namreč,na steklokeramični plošči imam rise,ki pa so bolj površinski niso globinski,pa jih s čistilom,ki ga uporabljam ne morem odpravit.Ali katera pozna kakšen bolj učinkovit način čiščenja.Prosim za vaše nasvete s čim čistite ploščo.

Lep pozdrav in prijeten dan!

Martina

zag

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. mar 2008 10:21

Za čiščenje imam tisto ostro kovinsko strgalo, priloženo je bilo k štedilniku (in je verjetno tudi k vgradni plošči, če imaš to varianto). Postrgam vse, tudi tisto, kar ostane, ko pečem čebulo za v govejo juho, in šele potem očistim z namenskim čistilom in papirnato brisačo. Če pa so prav risi, da je torej poškodovana plošča, pa ne vem, kako pomagati. Mamamia mamamia

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

11. mar 2008 10:21

Na žalost, če ne grejo ven s čistilom za steklokeramiko, potem jim  verjetno ni pomoči. Moja plošča je stara tam okrog 10 let, pa ima tudi kakšno riso, vendar me ne moti. Me pa čudi, ko katera napiše, da  jo ima toliko in toliko let in je  brez praske. Potem premišljujem, a tako malo kuha,a slabo vidi  ali pa tako pazi in nikoli ne vleče posode po njej. Ker kvalitete so verjetno podobne, ni veliko proizvajalcev teh plošč.

Lijana

Sporočilo je spremenil(a) LIJANA dne 11. mar 2008 10:22:49

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

11. mar 2008 10:50

Lijana si me nasmejala, se pa popolnoma strinjam s teboj, čeprav imam jaz šele dobro leto steklokeramiko. Čistim pa jo s čistilom za steklokeramiko. lili_stef

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

11. mar 2008 11:46

Sama sem ugotovila, da bi imela lepo keramično ploščo brez prask samo, če ne bi vsak dan dišalo po kuhinji tako mamljivo, tako domače. Ploščo čistim s čistilom za steklokeramiko in priloženim strgalom. Želim vam veliko sonca in veliko dobrih kulinaričnih obrokov, pa lepo pozdravljeni. fuksija

TESSA  

član od: 13.2.2008

sporočila: 18

11. mar 2008 12:12

Tudi jaz čistim s čistilom za steklokeramiko , včasih bolj na hitro pa s čistilom za ročno pranje posode.Štedilnik imam že 5 let in moram reči, da je še vedno lep-seveda s kakšno prasko , ki pa ni pomembna.Glavno, da iz kuhinje mamljivo diši.. TESSA Sporočilo je spremenil(a) TESSA dne 11. mar 2008 12:13:32

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

11. mar 2008 16:34

Vi ne verjamete,saj jaz tudi nebi če se nebi prepričala na svoje oči.Moja mačeha ima steklokeramično ploščo 14 let in nobene raze.Kuha vsak dan ,čisti pa s keramom.Je vedno sama za štedilnikom in zelo pazi.Je pa odvisno od kakovosti ploščE.Moja je stara 10 let in imam že cel zemljevid ,če prižgem lučko. lp goga

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. mar 2008 21:42

Jaz imam Gorenjevo, vsaj enih deset let. Sem po branju tega foruma šla gledat ploščo in nimam še nobene praske, pa piskrovje kar pogosto vlačim po njej levo in desno in tudi kar veliko stvari odlagam na to ploščo, ko kaj delam (ker ni nobenih stikal na ploči, štedilnik pa ne pokrova), sploh pekače in prazno posodo. Kaže torej, da je dobra. Upam, da bo še dolgo tako ostalo. Mamamia mamamia

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

13. mar 2008 13:20

Najbolje je res čistilo za steklokeramiko,sama pa uporabljam tudi čistilo za steklo,ki ga dobim iz Amerike,ne smem zdaj tukaj reklame delat,ki pa res zgladi in fenomenalno očisti nasploh steklo,da ne govorim o šipah.... Rada bi še to povedala,da moj mož,ki je zraven pri nastajanju plošč pravi,da ni fajn za vsako strgat s strgalom,ker je tako večja verjetnost za rise.Določene stvari se sčistijo tudi samo z gobico. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti