Revija- dober tek

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

12. mar 2008 13:28

Aha, s sponkami se potem revije ureja v njihove registratorje...se mi je kar zdelo, da se jih ne kar luknja . No, najbrž bom tudi jaz dala vezat....kam pa date vezat....lahko koga priporočite...morda v Lj . ? Joj, jaz sem tudi mahnjena na vse te revije, knjige, priročnike....bom tudi jaz kmalu imela celo knjižnico ....pred kratkim sem si kupila eno čudovito knjigo od Koenemanna- Culinaria Greece...sicer je v angleščini, ampak je čudovita, recepti božanski....ne pretiravam. Sedaj iščem še varianto Italy... no, sem malo zašla sedaj . Andreia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. mar 2008 14:05

Razen letnikov revij Dober tek imam tudi skoraj vse priloge Jutarnjega lista na temo kulinarike (dve leti so izhajale ob sredah), pa večino Nedelovih Odprtih kuhinj. Imam tudi precej Lis in Čarovnij okusa, a teh ne kupujem redno, pač pa ko vidim na naslovnici kaj takega, kar bi me zanimalo. Na posebnem kupu imam tuje revije, ki jih kupujem občasno (essen und Trinken, Meine familie und ich, Gusto, pa nekaj angleških, amriških itd...). Tu so še nekatere posebne izdaje revije Dober tek ali tujih revij na določene teme (velika no, poletna kuhinja, testenine, božično pecivo, kuhajmo v enem loncu...); od nedavnega pa sem bogatejša za pet knjig, ki jih je izdajal Večernji list - teme so pecivo, meso, testenine, ribe in haldne jedi. Da ne omenjam enciklopedije mediteranske kuhinje (20 knjig) , ki sem jo nabavila kot posebno izdajo Jutarnjega lista. Vseh ostalih knjig je še ohoho, map s printi z različnih forumov pa niti prešteti ne morem. In potem v soboto ne vem, kaj naj skuham. Mamamia mamamia

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

12. mar 2008 15:58

Revijo Dober tek imamo tudi v knjižnici za izposojo na dom (razen zadnje revije)

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

12. mar 2008 17:38

Andreia Jaz dam v vezavo v najbližji papirnici,pride manj kot 1€.V Ljubljani pa sem ponavadi vse seminarske in ostale stvari dala v vezavo pod Nebotičnikom,nasproti Banke Slovenije(Cankarjeva 4a).Ker pa moja sestra piše nonstop ene seminarske,si je to napravo kupila kar sama in z plastiko in tisto okroglo cevko v kompletu,...ni bil velik znesek,.. anaeva

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

12. mar 2008 19:08

Samo to ni ista vezava, ta vezava preluknja revije, to je pa absolutno škoda. Pa še grdo pride. Mislim, da bo najceneje naročiti mapice, ker tudi knjigovez kar nekaj pride. Jelenckova

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

12. mar 2008 19:13

Anaeva jaz imam zvezane v knjige in niso nič luknjane. Vsak letnik ima trde platnice in z zlatim napisom je napisano DOBER TEK in seveda spodaj letnik. Vezala mi jih je znanka ki je žal pokojna, je pa to delala v takratni Ljudski pravici mislim da na Kajuhovi v Lj. lp Vesna

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

12. mar 2008 19:15

Reca je napisal/a:
Anaeva jaz imam zvezane v knjige in niso nič luknjane. Vsak letnik ima trde platnice in z zlatim napisom je napisano DOBER TEK in seveda spodaj letnik. Vezala mi jih je znanka ki je žal pokojna, je pa to delala v takratni Ljudski pravici mislim da na Kajuhovi v Lj. lp Vesna
Nisem mislila na tako vezavo, ampak na tisto z belo plastiko. Jelenckova

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

12. mar 2008 21:20

Sama ima shranjene revije v registratorjih za uradni list. Sem jih kupila v knjigarni. Revij ni potrebno luknjati. aknelab

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

12. mar 2008 22:00

Dekleta, najlepše se vsem zahvaljujem za mnenja. Revije vidim, da ne potrebujem, saj sem prav na KulSlo preko Jernejevih receptov prišla do tistih knjig in revij, ki izidejo dvakrat na leto in kot pravite, so povzetek najboljših receptov iz mesečnih revij. Te pa sem si že nabavila nekaj časa nazaj, dali so mi jih po znižani ceni, čeprav nisem naročnik. Hvala še enkrat in lep pozdrav ! ann

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

13. mar 2008 14:31

aknelab je napisal/a:
Sama ima shranjene revije v registratorjih za uradni list. Sem jih kupila v knjigarni. Revij ni potrebno luknjati. aknelab
Kako pa to narediš, da jih ne luknjaš....ker jaz sem jih najprej tudi mislila dat v registratorje, ker imam ene res lepe, sam kaj ko je tekst pri nekaterih revijah čisto na robu, tako da če jih luknjam, največkrat preluknjam tudi kakšno pomembno sestavino...tako, da bi res rada vedela kako naj jih drugače spravim v registrator, da jih ne bi luknjala ? Druga varianta pa je, kot sem že napisala...da bi jih vezala...ampak tako, kot so vezane knjige, kot je Reca napisala....na tak način...tako mora biti res lepo. Ljudska pravica pa najbrž več ne obstaja ? Andreia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti