Dugi otok

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

23. jul 2014 9:44

Zanima me če je kak obiskovalec Dugega otoka šel na izlet od tam na kak drug otok?

Opazila sem da trajekt pelje mimo Ugljana-ali se ustavi?

Pa okoli so manjši otoki-vozi morda kaka ladjica do njih?

syu

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

24. jul 2014 8:56

Rednih povezav z Jadrolinijo in drugimi prevozniki  med otoki je bolj malo (poglej na njihove spletne strani), imaš pa organizirane izlete. Povprašaj v lokalnem turističnem biroju. Seveda se pa lahko marsikaj zmeniš z domačini, ampak pri tem načinu pač ne moreš vztrajati pri voznem redu. Vprašati vsekakor nič ne stane.

Sonja

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

24. jul 2014 10:06

Naš trajekt se na Uglanu ni ustavil, tako da mislim da se ne.

 

Nekih hudih povezav med otoki ni. Tudi turističnih ladjic ne, razen iz glavnega mesta mogoče. Vozijo pa po naciomnalnem parku Telaščica...

 

Mož je šel z gumenjakom na Ravo, pravi da je čudovit otoček...

testeninca

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

24. jul 2014 10:20

Lastniki tega hotela, ki je v bistvu hostel, imajo organizirane izlete svojih gostov po Kornatih in njih znamenitostih. Najbrž ni problema vzeti na barko še drugih nekaj gostov. Ponavadi celo na delfine naletijo. Na Ravo odpelje kdo od domačinov.

www.hotelluka.hr%2F&ei=g8DQU_P">LUKA

Ognjič

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

24. jul 2014 10:27

Delfine smo pa mi videli in slišali iz obale oz. iz apartmaja terase 5 dni zaporedoma vsak večer :)

testeninca

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

24. jul 2014 14:48

Testeninica si uspala poskati in mi poslati?

jutri zvečer odhajam

syu

pantich  

član od: 13.11.2014

sporočila: 1

13. nov 2014 17:31

Mir in samotne plaže boste tam zagotovo dobili. Animacij zagotovo ne. :) No, saj jih tudi ne iščete... Če ste ljubitelji narave, miru in počasnega ritma, potem se boste tam počutili lepo. Za otroke so fajn plaže na severu otoka - Saharun je prekrasen. Jaz sem bila na jugu otoka in me je motilo to, da so bile plaže bolj slabe (Sali). Tam je tudi takoj zelo globoka voda, kar meni ni všeč.



pantich

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

17. nov 2014 20:13

Pozdravljen Pantich

Dugi otok sem prekolesarila po dolgem in počez.

Čudovit otok in najbrž se drugo leto vračam, kam pa ne izdam, ker je bilo prelepo.

syu

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

18. nov 2014 7:52

pantich je napisal/a:

 Za otroke so fajn plaže na severu otoka - Saharun je prekrasen. Jaz sem bila na jugu otoka in me je motilo to, da so bile plaže bolj slabe (Sali). Tam je tudi takoj zelo globoka voda, kar meni ni všeč.

pantich

SaKarun je pravilno poimenovano.

Sicer pa ja: Dugi otok je zakon!

Ognjič

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. nov 2014 8:00

Majka, kakšni luštiiiiiii. Pa res ne vem, ako ni skrajni čas, da se podam na enega takšnega dolgega!! Dobesedno in preneseno :D. Dopust namreč.
Nisem še bil, a ko sem prebral vso pisanje! Uff, uff...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti