Obarvano belo perilo

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. mar 2008 14:20

Brez veze, barvat perilo s kavbojkami. Veliko lepše pride če s perilom pereš eno temno rdečo majco, perilo pride .... tako rdečkasto oranžno. Posebej za moške: pravo veselje.

ežoj

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

8. mar 2008 10:45

Majolčica 12 ur je mimo, kako ti je uspelo? Issi

Majolčica  

član od: 2.2.2008

sporočila: 98

8. mar 2008 10:57

Joj, sej ne morem verjeti....perilo je belo, kot prej...en pulover še celo bolj bel. Danes sem potem še enkrat oprala perilo in dodala prašku še eno merico tistega čistila...in perilo je rešeno. Konec dober, vse dobro.

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

8. mar 2008 11:02

Me res veseli. Zdaj pa vzemi to kot šolo (ja ja vem, pametna sem - saj se je tudi meni že zgodilo), za vsak primer pa si še nekam za uho zapiši kako si to rešila Issi

fulong  

član od: 10.7.2011

sporočila: 1

10. jul 2011 19:23

Na pomoč!

Imam  eno belo majico z zelenimi robovi, ki je ob pranju postala roza. :S Ali lahko dodam katero od zgornjih sredstev? Bojim se, da če bi bilo sredstvo premočno, bi uničilo to zeleno barvo. Pa še nekaj: a je bolje, da pustim majico mokro, dokler ji ne dodam sredstva ali se lahko posuši? Danes je namreč nedelja in ne morem nabaviti.

Hvala!

fulong

žlička5  

član od: 26.2.2009

sporočila: 18

23. jul 2011 23:34

Da še jaz svoj piskrček pristavim.

 

Ker smo končno dobili Muller v Celje, je moj sin šel v veliko nabavo ( ne sprašujte koliko polnih vrečk je prinesel domov) Torej...med vsemi čistili in vsem drugim sem našla par malih vrečkic (malo večje od pecilnega praška) Imenujejo se Weise Wasche*  in so prav za zabarvano belo perilo, tudi za občutljivo. Sem si rekla da morem poskusit, sem pobrskala po omari po zapranih belih cotah...marš v pralni stroj na 60°+ ta kao prašek iz te vrečke, ki ga dodaš med prašek za glavno pranje.

Ko je stroj zapiskal sem seveda pričakovala nikakršn rezultat, ampak sem bila šokirana, saj je bilo perilo snežno belo , lahko rečem kot novo...

Torej toplo priporočam to čudo, ki je pri meni nadomsetilo Nano Oxy in arekino*

 

LP

žlička5

lcy  

član od: 3.5.2009

sporočila: 11

25. jul 2011 17:17

včasih je dovolj že vrečka navadnega pecilnega praška. sploh pri zavesah.

 

lcy

FLORIJA  

član od: 10.12.2011

sporočila: 1

10. dec 2011 20:12

Drage moje 

Moj problem je pa ta da, sem kupila sušilni stroj oprala perilo ga preložila v sušilca, ne da bi pogledala na etiketo na novi srajci, ki je imala oznako ni dovoljeno sušenje v sušilnem stroju. Nekaj kosov perila sem pobarvala ali je katera   imela isti problem, prosim za nasvet.

 

 

Lep pozdrav!                                            Florija

FLORIJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti