Poživitev zabave

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

8. mar 2008 18:02

"Rasti,rasti, veselje moje ..." Rabiš kakršnokoli rožo/rastlino, posajeno v lončku. Vzameš etui/škatlico od filma (dobiš pri fotografih), daš vanjo šumečo tableto (kalcij, magnezij ipd), na pokrovček etuija narediš luknjico ter naj natakneš rob kondoma (naj bo barvast in po možnosti "grčast"), vse skupaj pa daj v lonček z rožo in rahlo prekrij z zemljo. Zraven pritakni listek z napisom "Rasti, rasti ( ime) veselje" ali kaj podobnega. Postaviš pred obdarovanca, ki mora rožco pred vsemi zalit - potem pa zraste in zacveti v vsej svoji mogočnosti... Kristalka

Karmen42  

član od: 6.10.2007

sporočila: 6

8. mar 2008 20:36

V veliko vrečo se da razne kose oblačil (kopalke, šali, rokavice, dolge gate, kape, karkoli).Ljudje plešejo v vrsti, eden za drugim, eden drži vrečo in vsak, ki pripleše mimo, seže v vrečo, potegne en kos ven, na slepo in si ga obleče.Ko zmanjka oblačil, se naredi gasilska fotografija. Lahko mu najamete trebušno plesalko, pa bo z njo zaplesal (to smo mi naredili očetu za sedemdesetko). Lahko mu naredite album s fotografijami od mladosti, do zdaj, slike pa potem predvajate z duhovitim besedilom na platnu. Ali pa najamete zborček, ki mu bo zapel kako lepo pesem (odvisno, kaj ga razneži). Ali igra na izpdanje: Kralj in kraljica, na primer. Karmen Karmen42

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

11. mar 2008 6:44

Tale tema pa tudi meni trenutno pride ZELO prav, zato se priporočam še za kakšno zanimivo igro (mami bo praznovala abrahama...).

Lep dan in veliko se smejte

čiribučiriba  

član od: 23.10.2007

sporočila: 15

12. mar 2008 19:50

Pozdravljeni, tudi mi gremo na petdesetletnico, ampak skoraj vse te stvari niso uporabne v lokalu, a ne? Mogoče ima kdo kakšen protokol ali kaj podobnega? čiribučiriba

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

12. mar 2008 20:00

Ženska stopi za moškega,moški ima v žepu banano.Ženska od zadja zamenja žep (iz desnega v levega). Pa pokanje balonov v naročju(moški sedi,položi s emu balon v naročje,ženska ga poči s svojo zadnjico) Pa kočija je meni še vedno ful nora,sploh ko so vsi že pijani in se kotalijo okrog... Moj stric je imel vedno željo narediti izpit za traktor.Zato je moral na 50-letnici po poligoni voziti ta otroški traktorček na pedala,pa parkiranjein prehitevanje... Tega je drugače ogromno samo moj psomin je zanič... P.S:Simona sem že mislila da se ženiš (saj še nisi ane) Roncolino

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

12. mar 2008 20:36

Izberete dve ženski prostovoljki, ki si nato iz družbe izbereta vsaka po tri moške. Vsaka ženska dobi svoj kuli privezan na ene 3m vrvice. Potem pa se uprizori tekmovanje, in sicer na ta način, da mora žesnka s to vrvico "povezati" svoje moške. To pa stori tako, da najprej prvemu "napelje" svinčnik in vrvico skozi eno hlačnico noter, skozi drugo ven, nato še drugemu in seveda na koncu še tretjemu. Zmaga tista, ki prej konča. Trenutno se spomnim samo tega...če mi še kaj "kapne" bom pa dodala. lp Follow your dreams....

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

12. mar 2008 21:24

Roncolino je napisal/a:
P.S:Simona sem že mislila da se ženiš (saj še nisi ane) Roncolino

 

Boš pa ti prej (vsaj tako kaže )...

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti