Podarim par sivih degujev

Karmen42  

član od: 6.10.2007

sporočila: 6

tema odprta - 3. mar 2008 19:44 | ogledi: 2.393 | odgovori: 6

Pozdravljeni!

Hja, zgodilo se mi je nepičakovano.Pred letom in pol je sin prinesel iz šole enega deguja, pa drugega, pa osamljenega tretjega in do nedavnega sva živela s tremi fantki, dokler se ni izkazalo, da je eno pučka.Tako imam zdaj pet srčkanih sivih degujev,zraven svojih treh.In jim iščem nov dom.Če ima kdo iz Maribora ali okolice željo,je vljudno vabljen,da si jih pride iskat.Povedala bom, kar vem o njih, kar sem pač našla v revijah ali na netu.Spola žal ne ločim,nekje pa sem zasledila, da ga je težko ločiti na prvi pogled.Tudi kletke nimam, da bi vam dala zanje domek.

Moja mail je rozicakarmen@gmail.com.

Hvala, Karmen

Karmen42

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

4. mar 2008 10:13

Karmen 42, poskusi jih ponuditi na tem forumu ljubiteljev malih živali: http://www.mojpes.com/forumbb/viewforum.php?f=82 Upam, da bo kaj uspeha! (Bog ne daj, da moji otroci vidijo ta oglas...) lep pozdrav! mamaF

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

4. mar 2008 10:29

sem si sla pogledat, kaj so to ene zivalce. Lustne, ni kaj. Jaz bi jo takoj imela, ampak..... Se nekaj informacij o njih: http://www.degus-online.de/english.htm LP, R.

neznan uporabnik

4. mar 2008 14:17

joj kok je ta stvarca šikana... lovebeyba

Karmen42  

član od: 6.10.2007

sporočila: 6

4. mar 2008 21:01

Hvala vam! Grem linke pogledat, pa srečo poskusit. Karmen Ja, šikani so, pa inteligentni, crtljivi, in oglašajo se kot ptički, prav pogovarjajo se in zdaj, ko pišem, ker je računalnik v otroški sobi, sedijo v prvi vrsti v kletki, poravnani ko v kinu in me opazujejo, če pa jih pogledam, pa začivkajo, oz. se oglasijo. Javim, kako bo. Karmen42

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. mar 2008 10:49

Karmen42, upam, da ne boš jezna, jaz sem dala link do te strani na forum o malih živalih, ker je tam vsakič kar dosti povpraševanja po malih glodavcih... in vsi raje vzamejo od znanega lastnika, kot pa v trgovini. Rada bi ti pomagala. Upam, da bodo tvoji "dojenčki" dobili lep, ljubeč dom! mamaF

Karmen42  

član od: 6.10.2007

sporočila: 6

5. mar 2008 12:35

Hvala vsem za pomoč, sporočam, da so danes, 5.3.2008 dobili nov dom. Prišli so jih iskat in jih odpeljali v Ormož, mladi fantje in dekleta, doma pa imajo baje že pravi živalski vrt. Hvala še enkrat, za pomoč. Karmen Karmen42

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti