Film

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

8. jul 2014 17:03

Na dvorišču Ljubljanskega gradu od 24.7. do 16.8. Film pod zvezdami: http://www.kinodvor.org/kinodruzenja-in-festivali/fil

Od že videnih priporočam filme Otožna Jasmine (za glavno žensko vlogo je Cate Blanchett dobila oskarja), Philomena (z vedno odlično Judi Dench), Ona, Preteklost, Okus po ljubezni (prisrčen indijski film s kulinarično temo) in Nebraska.

Andrejmocnik  

član od: 3.7.2014

sporočila: 17

10. jul 2014 8:41

katka lopatka je napisal/a:
Kateri film ste si pa nazadnje pogledali?

Ta vikend sem imela jaz na sporedu No country for old men in Eastern promises.

Drugače pa komaj čakam na nove dele Losta (4. sezona), Prison break pa so v 14. delu tretje sezone zaključili...Še kak odvisnik?

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

 

Je Lost v redu serija? Se splača pogledati?  Drugače pa sem nekje na polovici Breaking Bad, super serija, vredna ogleda :-D

Andrejmocnik

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

10. jul 2014 12:16

Prejsnji teden sva si med zamudniki ogledala La Grande Bellezza. Glede na komentarje z IMDB je to eden od tistih filmov, ki ga tako kot 'ndujo lahko bodisi obozujes, bodisi preziras, srednje poti ni; takisto kot pri 'nduji sva se uvrstila med prve. Pripomba: nujno ga je videti na velikem platnu, in kot vidim, je na programu Filma pod zvezdami 31. julija. Globoko priporocam. lp, proxima

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. avg 2014 1:25

Torej, The one hundred feet journey ne bi rangirala skupaj z Babette"s Feast, je pa gledljiv film za petek zvečer, ko ti res ni, da bi se ukvarjal s problemi. Zgodbica je "malce pocukrana" in po pravici povedano, meni se je zdelo, da se vonj po curryju in kardamomu vleče po kino dvorani.

Ker je bila Zgodba o O že spet omenjena in ker so bile zvezde ravno prav naravnane, se je DVD s filmom znašel v mojem poštnem nabiralniku. Na ovitku sem prečitala s par stavki opisano vsebino (prej nisem vedela nič več, kot kar je omenila Vendy) in me je gledanje že minilo. Moja boljša polovica je postavil retorično vprašanje: LE kako so lahko ženske tako butaste, meni so pa taka "predajanja" nesmiselna, ker imam občutek, da dedce, ki radi to počenjajo, bog ni preveč bogato obdaril 15 cm (al kolikorkoli je že) pod popkom. Pri 13 minutah je bil DVD iz plajerja, v kuverti in poštnem kaslcu. Včasih je treba kako stvar preverit, da lahko argumentirano rečeš, da nekaj ni zate. Aja,  o kvalitetnem igranju raje ne rečem nič. 

 

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. avg 2014 9:33

O Zgodbi o O se je govorilo v rubriki Kaj beremo, ne Kaj gledamo. Si pa predstavljam, da film ne more biti kaj prida (saj knjiga s strogo literarno-tehničnega stališča tudi ni neki presežek, je pa dokaj dober standard za kasnejše spise na isto temo).



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 10. 2014 09:37

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. avg 2014 16:04

Danes zvečer na RTVSLO2 ob 22:20 skandinavska koprodukcija Reši nas hudega. Odličen film, zelo grenak aftertaste. (Zakaj to dvoje tako pogosto nastopa v paru?) lp, proxima

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

4. sep 2014 13:47

francis je napisal/a:

 

http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p2=Y9SFWOga2Vp (Lov)

 

Uf, težek film..., ampak Mads Mikkelsen je pa super dečko;))

 



francis

 

Težek film, ampak res dober. Danes zjutraj sem imela kar zabuhle oči...

Ja, pa nisem verjela da mi bo kakšen severnjak kdaj všeč 

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti