Rjave kumarice

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

3. mar 2008 17:08

Oh Rimljanka, le kako si upaš posredovati gornji link? To je naravnost ubijajoče.Prav vse bi imela, dobro da ni penezov, drugače bi si še kaj naložila na hrbet, čeprav že s tem kar imam, težko shajam. Tako, da na koncu priznam, da je le bolje gledati na netu. PS. Vesela sem, da take linke posredujete, saj sama nisem še dovolj izkušena in ne najdem vsega kar želim. Tako, zdaj sem pa povedala nekaj čisto drugega kot na začetku in vem, da si šalo razumela. Lep pozdrav in še veliko takih skušnjav! daga Sporočilo je spremenil(a) daga dne 03. mar 2008 17:09:07

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. mar 2008 17:13

Daga, saj nisi edina, ki se moraš "nazaj držat"! Se jaz tudi (moram).

Kakšno šalo? Kar je res, je res. Skušnjav bo še več. Pa, saj lahko še kaj najdemo..........................ni problema.

Še sreča, da se vsega ne dobi pri nas. Čeprav...............gredo ena naša podjetja v prav nevarne vode. Sem brala v zadnjei številki revije Moj mali svet....pa v reklami Kalie,......bolje, da ne hodim preveč po trgovinah s semeni...........

Ja, hec sem seveda razumela. Znam brati (kljub nasprotnemu mnenju nekaterih).

rimljanka - zasebno mnenje

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

3. mar 2008 18:50

Joj Rimljanka! So mi oči skoraj na pecljih izskočile! Kakšen link!

Kristus, to bi jaz tudi mela......!

 

No, pri rjavih kumarak piše, da rastejo tudi na našem področju, za obiranje pa so avgusta. če bo katera posadila, naj se javi, kako rastejo. MIslim, da bodo uspele.

Kyara

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

3. mar 2008 20:07

Jooooj, kaj vse se tukaj vidi. Meni doma bodo prepovedali hodit v semenarno. Pa še sosednji hrib bomo morali preorat, kaj preštihat, da bom vse v zemljo podtaknila. lp Vesna

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

4. mar 2008 7:35

še dobro, da sem jaz v bloku doma in nimam vrta. Tako, da nakupujem za mamo. Zase bi verjetno več. Tako sem ji naročila par vrst paradižnikov; črne, belo volovsko srce, zelene,... skratka takšne, ki jih pri nas ni. Žal je v vsaki vrečki samo 10 semen. Za kumarce še ne vem, želi si pa še malo jajčevcev belih, belo roza http://seeds.thompson-morgan.com/eud/de/listing/veg klavdija http://search.ebay.de/search/search.dll?sofocus=bs& Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 04. mar 2008 07:37:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti