Čestitke jelenčkovi

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

3. mar 2008 19:36

Čestitke iz srca od meneja. tumpika

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

3. mar 2008 19:47

Ja, dragi moji?! Me je skoraj veršlok!? Sej ne morem da verjamem?! Sem sedajle šele videla,... Kaj naj rečem,...tole je lepše kot pa diploma! Hvala vsem za čestitke. Jelenckova

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

3. mar 2008 20:38

Joj, komaj da sem si opomogla,... Začetnica tebe bom pa po rit, namesto da bi te na peljala! Drugače smo knjižničarke sila nevarna bitja,...zaradi prenašanja vseh teh težkih knjig, imamo vse razvite mišice in obvladamo vse kung fu prijeme. Da ne govorim o tem, kako lahko uporabnika onesposobimo z enim samim pogledom izpod očal (moj že ve). Štorklja, plis, malo še počakaj, sem šele na začetku svoje kariere. Sicer si moram pa še nekaj knjig na to temo prebrat. Jelenckova

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

4. mar 2008 0:37

Čestitke

stana

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

4. mar 2008 7:15

Jelenckova je napisal/a:
Joj, komaj da sem si opomogla,... Začetnica tebe bom pa po rit, namesto da bi te na [kava] peljala![grin][grin] Drugače smo knjižničarke sila nevarna bitja,...zaradi prenašanja vseh teh težkih knjig, imamo vse razvite mišice in obvladamo vse kung fu prijeme. Da ne govorim o tem, kako lahko uporabnika onesposobimo z enim samim pogledom izpod očal (moj že ve). Štorklja, plis, malo še počakaj, sem šele na začetku svoje kariere. Sicer si moram pa še nekaj knjig na to temo prebrat.[jezik][jezik][grin][grin][joj] Jelenckova
Mislim, da sama veš koliko truda si morala vložiti in da "spodobi se in pravično je" dobiš en javni aplavz! Jaja tisti pogled izpod očal pa pravkar čutim na sebi! Punca uživaj-zaslužila si! Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti