"tradicionalna" morska sol

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. mar 2008 9:25

No, meni se ne zdi bojišče. Ampak, če nekdo trosi polrsnice (da ne uporabim hujšega izraza), pa res ni nič napak, če kdo iz stroke kaj pove...

Tudi pogovor, kjer se mnenja krešejo, je pogovor. In sploh ne nujno kreganje.

rimljanka - zasebno mnenje

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

3. mar 2008 9:31

Nisem brala vsega; ampak tako mi je všeč in moram napisat tisto misel, ki je škatli od soli piranskih solin: "Sol je morje, ki ni moglo nazaj na nebo." tigris

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. mar 2008 9:39

Nimam toliko znanja o kemiji, ki jo zavidam Rimljanki, ki pač dobro obvlada  to področje.

Sem prepričana pa o naslednjem: da se kovine ne umičijo s kuhanjem, ker bi potem imeli vse piskre zluknjane.

Da je za sol vseeno, v katerem gorstvu jo izkopavajo, potrebnega joda sol nima, zato ga je treba dodajati. Pri tem je vseeno, ali so sol izkopali v pravljični Himalaji ali pa v nepravljični Tuzli. Mogoče bi občutljivejši lahko trdili, da ima pa sol različne vibracije in čistočo.

Čistih soli je v naravi mogoče najti le redko in kuhinjska sol ni nobena izjema. Že samo poročilo iz solin odlično potrjuje, da ima sol različne primesi.

Pri nas uživamo piransko sol, ki je neprečičena, ker vsebuje še druge koristne snovi. Pred kratkim sem v Tušu kupila Solni cvet, ki v pakiranju po 250 g stane nekaj nad 5 €.

 

Modnim stvarem, kot je treking v Nepalu, ali Tibertanska sol pa se izogibam. Tudi zradi principa, ker se bo jutri našla spet nova, blazno koristna, zdravilna in ne vem kaka še zadeva, ki najbolj koristi - trgovcem.

Drugače pa previdno s soljo, katerokoli že uporabljate.

F r i n a

binca2  

član od: 3.5.2006

sporočila: 57

3. mar 2008 10:33

RIMLJANKA, ti popoldan odgovorim, zdaj le toliko, da vedno zelo površno bereš (upam da ne tudi strokovne literature) elemnti-minerali...morska sol-huhinjska sol...je bistvena razlika veš, kuhinjska sol ali morska sol.Do polpodneva malo prečekiraj kaj je kaj binca2

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

3. mar 2008 10:45

Himalajska sol je pač še ena od new age zadev s takorekoč religijozno konotacijo. Zato, Rimljanka, je o tem, tako kot o vedeževanju, pa raznih atlantidskih prstanih, sploh brez veze kogar koli prepričevati. Kot pri politiki ali pa veri, kjer (še posebej na forumih, ko se skrivamo za svojimi nicki) argumenti razuma izgubijo svojo moč in se zbudijo nizke strasti. eh...

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. mar 2008 13:29

Vlado, se strinjam (pa ne edina), sem pa mnenja, da je na neresnice vseeno treba reagirati. In nisem reagirala edina. Vsaj še limnol in Atina sta povsem enako (izhajajoč iz naravoslovnega znanja) odreagirali.

rimljanka - zasebno mnenje

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. mar 2008 14:56

Rim, glej, da boš do popoldneva naredila domačo nalogo - prečekirala, kaj je kaj. Pa da ne boš površno brala!!!!!!!!!!!!!!!!!

lp

cervus

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

3. mar 2008 15:07

Ja, tako je elaphus!

Ežoj si naj pa že enkrat kakšno knjigo kupi, da ne bo tolk nevedno v svet gledal (to sicer sodi na en drug forum, pa vseeno...).

Ognjič

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

3. mar 2008 15:38

Ja Ežoj pa tam pri sosedi se pozanima katero knjigo maraš prebrat, ona to obvlada.

Aja, o temi nimam pojma samo malo se promoviram.

jade

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

3. mar 2008 15:54

jade, zakaj se pa promoviraš? Jaz bi se tud mal, pa ne vem, zakaj...

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti