"tradicionalna" morska sol

binca2  

član od: 3.5.2006

sporočila: 57

2. mar 2008 18:59

RIMLJANKA, LEPO TE PROSIM !!! Kje sem jaz omenila minerale? Himalajska sol ima okoli 100 ELEMENTOV (preberi še enkrat-govorila sem o elementih), kuhinjska sol pa ima samo 2 NATRIJ IN KLOR. Da ne govorim o jodu, ki je zelo škodljiv. binca2

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

2. mar 2008 19:22

Kateri "elementi" pa se potem uničijo?

In zakaj je jod "zelo škodljiv"?

Če se še prav spomnim periodnega sistema, je bilo doslej odkritih nekaj čez 100, morda 110 elementov. Ali torej himalajska sol vsebuje tudi žlahtne pline, vse radioaktivne elemente itd?

 

 

 

Nasja

 

Sporočilo je spremenil(a) Nasja dne 02. mar 2008 19:25:38

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. mar 2008 20:26

Minerali so lahko iz enega  elementa, ni pa nujno. Lahko so tudi spojine. Jod je v večjih količinah hud strup (zanimivo, natrij in klor tudi), je pa življenjsko pomemben za delovanje žleze ščitnice. Povečana ščitnica (ali ljudsko imenovano "golšavost" ) je bila v preteklih stoletjih huda nadloga ljudi, ki so živeli v hribih in uživali hrano, revno z jodom.

LP

Hja, himalajske soli s kakšnim radijem ali uranom pa res ne bi rada v župo metala - bi me na koncu še obtožili izdelovanja atomske bombe

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. mar 2008 20:26

binca2, ne bodi preveč naivna. Zakaj bi pa morska sol imela samo Na in Cl, sol, ki je nastala z izsuševanjem morja (enako nastane morska sol), pa bi imela 100 elementov? Sploh pa, 100? V omembe vredni količini? Potem bi ja za sol (NaCl) skoraj zmanjkalo prostora. Dejstvo, da v času nastanka himalajske soli ni bilo človekovega onmesnaženja še ne zagotavlja, da v soli ne bi moglo biti človeku škodljivih, celo strupenih snovi.

Od kod ti podatek, da je tradicionalno pridelana piranska sol samo NaCl?

Če si torej mislila ti elemente (sem preverila, res si tako napisala) in ne mineralov, si pa sploh zapisala neumnost. Ker ti se pa res ne uničijo pri temperaturi nad 50 ct. C. Sploh pa, večina elementov v soli najbrž ne more biti v elementarni obliki, kajne? Jod seveda JE in NI škodljiv. Je, če ga je preveč in če ga je premalo, NI, ker je esencialen mikroelement (brez njega telo ne more tvoriti hormona tiroksina). Glede na to, da državni predpisi določajo obvezno vsebnost joda v soli....

http://www.ce-lekarne.si/upload/File/da%20n(1).doc

 

rimljanka - zasebno mnenje

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

2. mar 2008 20:29

Pri nas se Piranska uporabja odkar so mami "prali možgane" v Sečovljah (je pa precej dražja)... Roncolino

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. mar 2008 20:33

berny je napisal/a:
Tudi jaz že nekaj časa uporabljam samo še tradicionalno piransko sol. Je sicer nekoliko dražja, ampak kvaliteta in ročno delo se plačata. berny

 

Pssssst, pa ne okol govort - že pred leti smo z družino odšli v soline, firbec past. In smo seveda si ogledali še solinarski muzej, se sprehodili in bla bla bla. Na koncu smo hoteli pri čuvaju (ne na glavnem vhodu, ampak skoraj pri mejnem prehodu) kupit še sol. Ker sem jo hotela tri kile (še za vso žlahto, seveda)in sem dol padla ob ceni, mi je vratar ponudil pet kil piranske soli v navadni, plastični vrečki. So jo prodajali tudi tako, pa ni šla toliko v promet. Saj, kdo normalen pa kupi naenkrat pet kil soli? No, jaz sem jo kupila in je bilo ceneje kot kila in pol soli v "ta lepih" vrečkah. Če boste v teh lepih pomladanskih dneh kaj tam okrog hodili, pa se pozanimajte.

LP

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

2. mar 2008 20:35

Draga Binca2, saj vem, da nima smisla, ampak.....obstaja 92 naravnih elementov. Nič več. Seveda jih okoli nas frli nekaj več, ker smo jih ljudje namenoma ali nenamenoma spravili v zrak, vodo, tla...in zdaj so povsod. Tudi v himalajski soli, ker so pač pri kopanju in pakiranju malo packali (pa tudi če niso - popolnoma čistih postopkov ni, sploh pa ne pri predelavi jedilnih soli). Vseh teh 92 in še nekaj elementov boš našla tudi v paški, tuzlanski, piranski, solnograški itd. soli, seveda v različnih količinah, ampak prav zanesljivo bodo tam. Lahko, da bo po pomoti obtičal notri tudi kakšen žlahtni plinček, par atomov recimo. Halita, ki bi vseboval samo 2 elementa in popolnoma nič drugega (halit se pravi mineralu, ki ima kubično strukturo in empirično formulo NaCl), ni naredil še nihče (ker tudi v najbolj ultračistih kemikalijah in postopkih vedno nastopajo nečistoče), sploh pa ne mati narava, ki je znana po tem, da vse naredi tako na približno in nikoli čisto do konca - na srečo za nas, ker zato sploh obstajamo. Jod je seveda škodljiv, če se ga lotiš z veliko žlico - tako kot kalcij, železo, fosfor....pa vseeno ne moremo brez njih. Ali je neki element za žive organizme z nami vred esencialen, nevtralen ali strupen, je odvisno od njegove koncentracije (se pravi količine) in oblike. Arzen kot arzenik (trioksid) je strupen, v mnogih organskih oblikah je pa nenevaren. Krom je esencialen ali toksičen element - odvisno od oksidacijskega stanja. In tako naprej in tako naprej. Saj veš -pomanjkanja železa se pač ne da odpraviti z grizljanjem žebljev ali žvečenjem keramičnih lončkov za rože, pa čeprav bi bilo to najbolj enostavno in najcenejše. Tako se pomanjkanja nekaterih elementov tudi ne da reševati s soljo - če že omenjaš koncentracije vseh mogočih elementov v himalajski soli, vzemi vendar enkrat v roke svinčnik in kalkulator in si izračunaj, koliko je moraš pojesti, da recimo pokriješ dnevne potrebe po žveplu ali cinku - pa ja ne potem poskušat, ker te bo himalajski natrij spravil v krtovo deželo. Z rafiniranjem soli, se pravi z odstranjevanjem tistih grenkih zlomkov, kot so silvin in sulfati, kaj bistvenega pač ne spremeniš. S himalajsko soljo seveda ni popolnoma nič narobe, tako kot tudi s piransko ali paško ne. Zakaj ne bi ostali pri njej, sploh, če nas pri vsem greje še zavest, da delamo nekaj dobrega zase, za slovensko ali svetovno ekonomijo? Dober tek! Sonja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. mar 2008 20:54

No, saj piranska sol na kg (ko ti jo sproti natehtajo) v trgov ini na Mestnem trgu v Ljubljani tudi ni draga. Pa tako pakirano, kot omenja Elaphus, imajo tudi na vhodu v Park KPSS pri Drogi.

Sicer pa, približno 1€ za 1 kg soli pač ni veliko, saj soli ne jemo s ta veliko žlico.

rimljanka - zasebno mnenje

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. mar 2008 22:09

http://24ur.com/bin/experts.php?esection_id=5 Meni je najbolj všeč tale stavek: Kuhinjska sol je NaCl, himalajska pa NaCl. Sem se pa malo nasmejala pri tej temi, potem se pa vrgla v študij. Zanimivo, najčistejša sol na svetu vsebuje skoraj 100 elementov To pa je izjava. Podkrepljena z: 100% Pure - Contains 84 "natural" elements needed by the body: hydrogen, lithium, beryllium, boron, carbon,, nitrogen, oxygen, fluoride,, sodium, magnesium, aluminum, silicum, phosphorus, sulfur, chloride, calcium, scandium, titanium, vanadium, chromium, manganese, iron, cobalt, nickel, copper, zinc, gallium, germanium, arsenic, selenium, bromine, rubidium, strontium, yttrium, zirconium, niobium, molybdenum, ruthenium, rhodium, palladium, silver, cadmium, indium, tin, antimony, tellurium, iodine, cesium, barium, lanthanum, cerium, praseodymium, samarium, europium, gadolinium, terbium, dysprosium, holmium, erbium, thulium, ytterbium, lutetium, hafnium, tantalum, tungsten, rhenium, osmium, iridium, platinum, gold, mercury, thallium, lead, bismuth. polonium, astatine, francium, radium, actinium, thorium, protactinium, uranium, neptunium and plutonium. Helium, argon, neon, krypton, xenon, radon could not be included in this specific test analysis. In order to trace these elements, one needs an extremely sophisticated and costly analysis. (http://www.profoundliving.org/Salt_/Himalayan_Salt/himalaya) Analogija: Ta prostor je čisto prazen, v njem so samo Micka, Tončka, Francka, Marko, Janez, Jožica, Fani, Jože, Stanko, Štefka ... Tukaj je pa že tekla ena debata: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7770 Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 02. mar 2008 22:32:02

pomarandza  

član od: 8.1.2007

sporočila: 61

3. mar 2008 8:25

bravo! cisto nedolzno vprasanje o soli ste spremenile v lastno bojisce na katerem se kregate katera ve vec o mineralih, tistem in onem... seveda z obilico sarkazma... verjetno je to razlog, da se oglasajo vedno ene in iste. pomarandza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti