Plus paket

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. mar 2008 5:04

Mani pa še vedno nekaj ni jasno... tako dolgo se že promoviram, pa še vedno nimam nič od tega Ampak bom vztrajala

Lep dan in veliko se smejte

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. mar 2008 6:08

matilda je napisal/a:
Sem že napisala, da bi nekdo lahko pojasnil mambici, da so za vzdrževanje portala potrebna sredstva, ki si jih lastnik pridobi iz reklam in prodaje plus paketa. Da pa nebi bil plus paket le znakec zraven nicka, imajo plačniki pač neko ugodnost.matilda

Matilda, tega pa odraslim ljudem ni treba razlagati.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. mar 2008 7:06

Rimljanka ampak na žalost je bilo dokazano, da niso vsi odrasli, zato se z matildinim postom popolnoma strinjam (ker nekaterim je potrebno razložiti 100X +).

Lep dan in veliko se smejte

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

5. mar 2008 8:37

Tole temo berem že od začetka, malček sem se ob tem zabavala, malček sem pa tudi bila razočarana, predvsem nad agresivnostjo. Pa moje je mambica pretiravala prav pri svojih zahtevah in še kasnejših odgovorih, drugi pa tudi po moje niste imeli prav, da ste jo tako napadli............ Po svoje razumem matildo, saj je hotela na nek (neuspešen) način umiriti strasti, saj veste agresija da agresijo in to nikoli ni dobro. Pa radi se imejmo(te). katjushka

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. mar 2008 8:42

rimljanka je napisal/a:
Matilda, tega pa odraslim ljudem ni treba razlagati.

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije
rimljanka, meni se pa to ne zdi tako samoumevno... še nisem imela spletne strani, zato se mi sanja ne, kakšni so stroški in ali sploh lahko zaslužiš ali ne s spletno stranjo. Mislim, da nekateri (verjetno tudi odrasli) še vedno mislijo, da jernej preživlja družino s prihodkom od te spletne strani, sama pa sem po enem pogovoru v klepetalnici z njim dobila občutek, da grejo še stroški težko skozi.... Sicer pa je ogromno tem, kjer se sprašujejo stvari, ki naj bi bile jasne odraslim ljudem, pa se tam nihče ne razburja. matilda

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

5. mar 2008 10:59

a še vedno debatirate o tem ali kaj? če nekomu ni jasno kako kaj poteka potem se naj prej pozanima preden kritizira. nektarina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. mar 2008 11:02

Moderatorka; bi se dalo tole temo kaj kmalu zakleniti? Niti slučajno se ne bi hotela vtikati, če... Pogledala sem jo, da bi kaj prebrala o dobrih izkušnjah s plus paketom.....pa me kar želodec boli. Mislim, da si tako prijetna stran, kot je Kulinarika, zasluži kaj boljšega od tegale vsesplošnega pljuvanja in kazanja jezikov! Drug drugemu raje pomagajmo z nasveti in dobro voljo, ne pa tehtat svoj ego preko foruma! Pa lep, sončen dan želim vsem, še posebej uredništvu! mamaF Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 05. mar 2008 11:11:18

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

5. mar 2008 15:49

Iščem in išeč kje je to slavno "napadanje" mambice pa nič ne najdem. Zdaj pa ne vem a jaz rabim očala ali eni pritiravate.

jade

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

5. mar 2008 16:02

uh, hvala bogu, jade, sem si prav oddahnila, da ne mislim edina tako. Meni se veliko bolj napadalno zdi tisto, v agresiven post skrito "če ti kaj ne paše lahko greš drugam". Wharever, tudi sama se ne strinjam z mambico, ampak da se komunicirati tudi drugače. Lepa beseda lepo mesto najde al kako že pravijo... petkica

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

5. mar 2008 16:37

petkica je napisal/a:
Lepa beseda lepo mesto najde al kako že pravijo... petkica
AMEN!!! lucka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti