Plus paket

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

1. mar 2008 23:42

blažkaa, ne ga hecat, se bo tako skril, da sam sebe ne bo več našel...

Drugač pa sem ti hotla povedat, da so tvoji smeškoti specialni, bravo!

Ognjič

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. mar 2008 7:20

Ežoj eto ti kaj si zdaj zakuhal. Zdaj boš pa spet moral malo v ilegalo, da se prah poleže, če ne te bo kera res k sebi domov zvlekla.

jade

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

2. mar 2008 13:28

Toliko skomin je bilo zaradi tolumbe, da sem morala takoj probat. Žal niso tako lepe kot Ežojeve - nimam pravega nastavka, pa sem improvizirala z žlico in vilicami. Bom šla drugič iskat Ežoja - približno vem, kje ga najdem- ali mislite, da bi mi posodil Kristalka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. mar 2008 14:34

Ej, Kristalka,

ti si pa umetnica, če tako narediš z žlico in vilicami ( a, jade, si videla, v naši vasi nekateri poznajo tudi prt ).

Jaz imam " stiskalnico " za tulumbe, tako kot je na sliki pri receptu za tulumbe od stane r.

Drugač, ne vem če me boš našla, naša vas niti ni tako majhna ( upam, da te nisem s kom zamenjal, klikor se spomnem, ti si tista, ki me je naučila slikice limat na forum: če se prej nisem zahvalil, pa evo sedaj: hvala )

ežoj

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

2. mar 2008 15:28

Joj, Kristalka, a zdaj mi boš pa še ti lušte delala Sem ponoči zaradi ežojeve slike komaj preživela, brez da bi izropala hladilnik (ker tulumb pač ni bilo) blažkaa

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

2. mar 2008 16:13

ežoj je napisal/a:

Ej, Kristalka,

ti si pa umetnica, če tako narediš z žlico in vilicami ( a, jade, si videla, v naši vasi nekateri poznajo tudi prt ).

Jaz imam " stiskalnico " za tulumbe, tako kot je na sliki pri receptu za tulumbe od stane r.

Drugač, ne vem če me boš našla, naša vas niti ni tako majhna ( upam, da te nisem s kom zamenjal, klikor se spomnem, ti si tista, ki me je naučila slikice limat na forum: če se prej nisem zahvalil, pa evo sedaj: hvala )

ežoj
Ežoj, šele po tvojem zapisu sem našla recept od stane r. -tulumbe. Je malo drugačen - jaz sem jih delala po receptu pitončice ker sem pač iskala ime tolumbe - pa nič zato, samo, da so dobri. Dobro bi bilo najti kje takšno "brizgalno" oz. "stiskalnico", da bi bili lepi kot tvoji. Ne glede na velikost naše vasi, bi te našla, ker se mi malo sanja... Glede slikic pa... ni za kaj Kristalka

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

2. mar 2008 16:36

Ežoj, če de prevejka sila, se pridi kuj k meni skrit. Seveda z vsemi pripomočki za raznorazne zadevščine. tumpika

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. mar 2008 20:44

Hehe, Ežoj, po moje Kristalka našo vas prav dobro pozna, ker v njej živi

LP

P.s. zakaj jaz ne vidim vaših slikc???????????????

cervus

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. mar 2008 21:51

Ma tumpika,

premišljujem, bom jaz poslušal mojo virtuelno prijateljico, pa mal v ilegalo dokler se prah ne poleže ( saj veš, bojim se, da bi pri tebi prišel z dežja pod kap ).

Elaphus,

tale naša vas je hecna. Recimo ulica Neža ( na kateri sem jaz ) se eno dvakrat ( ali morda trikrat ) nekje konča, potem pa nadaljuje nekje drugje ( meni se zdi brez kakršne koli logike ), tako da dvomim, da me Kristalka kar tako najde. Najboljše povem: Jaz sem tam doma kjer so tri ( ali štiri ) muce, nekaj rib, nekaj mišk, kakšen ježek, kakšna srna na obisku, veliko ptičev, kje se pogosto najde kakšen burek, baklava..... ma kaj bom razlagal, če me bo iskala, me bo tudi našla.

Slikice morda ne vidiš če je počasna povezava, mal počakaj, da se " nafila ".

 

ežoj

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

3. mar 2008 6:53

Je že tako, da vse se vrača, vse se plača, pa tudi plus paket.

Ežoj, pohvala za tolumbe. sem jih ravno ta vikend naredila in so zmanjkale, še preden sem jih uspela poslikati, na žalost.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti