Plus paket

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

tema odprta - 29. feb 2008 9:30 | ogledi: 4.233 | odgovori: 148

Ne zdi se mi pošteno, da se nam, ki nismo naročniki Plus paketa, prikaže v rubriki Iskanje samo en rezultat iskanja. Navsezadnje recepte, slike in nasvete na forumih prispevami vsi, in to brezplačno.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. feb 2008 9:50

Davke tudi plačujemo vsi, pa nimamo vsi ministrskih plač. Začetnica

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

29. feb 2008 10:08

mambica, saj lahko prosiš člane s plusom, da ti najdejo, kar iščeš. Pa tudi google najde marsikaj. RadaJem

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

29. feb 2008 10:57

Ja, življenje je krivična reč. Mambica, nauči se iskati, pa boš marsikaj našla, iščeš lahko na več načinov.....

 

In, smem vprašati, bi e tebi zdelo pošteno, da bi naročniki Plus paketa in tisti, ki ga nimate, imeli POPOLNOMSA enak pravice in dostope?

rimljanka - zasebno mnenje

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. feb 2008 11:08

*ebiga mambica, tale svet res ni pošten.

ežoj

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

29. feb 2008 11:30

Iskati že znam, le da je malo bolj zamudno. Ampak glede na to, da recepte, mnenja in slike prispevajo vsi zastonj, ne vidim razloga, zakaj bi moral potem Plus paket sploh obstajati. Po mojem mnenju je to samo "cuzanje" denarja. Če še smem nekaj dodati: moti me, da se na forumih oglašajo stalno eni in isti, saj imam občutek, da se nekaterim gre bolj za lastno promocijo, kakor pa za pomoč drugim.

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

29. feb 2008 11:39

Rimljanka pa si me prehitela, zdaj pa je moj lektor šel na kavo in mi ne pride, zato bom ponovila kar si že sama povedala.

Meni pa se zdi prav, da imamo plačniki plus paketa kakšno ugodnost več kot vi neplačniki, pošteno gor ali dol, ni mi pa jasno, kaj si mislila s tem, da vsi prispevamo tako ali drugače? Kulinarika bi morala plačati????

Jaz pa sem izjemno hvaležna Uredništvu, da sploh objavijo moje recepte in za trud, ki ga vložijo z lektoriranjem. Saj te nihče ne sili pošiljati recepte, ali ni to tvoja dobra volja?

lp 

Anamarija

Cornellia  

član od: 11.5.2006

sporočila: 103

29. feb 2008 11:48

Mambica, saj se lahko še ti oglasiš in poskrbiš za svojo promocijo ;) Cornellia Sporočilo je spremenil(a) Cornellia dne 29. feb 2008 11:49:51

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

29. feb 2008 11:56

Nikjer nisem napisala, da bi morala Kulinarika recepte plačevati.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

29. feb 2008 11:59

Hi, hi...:))) ne morem komentirat bolje kot z enim grafitom: Life sucks... or is it just us??:))))) lp, proxima

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

29. feb 2008 12:06

Čao, no, še malo moje "promocije", sploh glede na to, da me vsi poznate, veste kdo sem, kje sem doma, s čim se ukvarjam.... ha ha.... No, resno. Jaz sicer nimam pluska (ker sem škrt!), pa vedno najdem, če kar iščem, če ne, pa pluskote povprašam v posebni temi, ki je vedno med aktualnimi. Tisti recept, dva, ki sem jih poslala - hja, saj ne gre za nikakršno odkrivanje tople vode. Sicer bi pa lahko najdla založnika in izdala kuharco. Torej mambica, tipkovnico pod prste, izdaj kuharco, pa boš dobila plačilo, več kot 30 EUR, kolikor znaša plusek, pa še receptov ti ne bo treba iskat po netu.... Ali si pa kupi kuharsko knjigo za kak sold več, bo tvoja stalna last, medtem ko ti članarina poteče po enem letu.... Hja, lahko me napadete, da sem žleht pa ne vem kaj še...me nič ne briga. Sicer sem mnenja, da se da konfliktom izogniti in zato ponavadi nisem pisala kakih gorečih odgovorov na žgoče teme, če že, sem ga pa potem pobrisala, namesto poslala...tokrat pa naj le bo.... Evo, to je bilo še malo "samopromocije", samo malo moram še pomislit, kako jo bom unovčila tule na forumu.... najboljše, da napišem telefonsko cifro, morda se kakšen "preizkuševalec" najde.... Lep pozdravček, S.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti