Atlantidski prstan

dome  

član od: 7.4.2004

sporočila: 341

29. feb 2008 10:50

Se strinjam s helenag, drugače prodaja original atlantidske prstane tudi trgovina Aurea v ljubljanskem BTC. Prstani so narejeni v Zlatarni Celje, informirani v MOP Celje (Poznik). PATA, poskusi poklicat na tel. 01/541 17 60 , mogoče boš dobila željene informacije dome

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

29. feb 2008 20:32

Tudi v Ahatu, vsaj v MB, ne moreš prstane kar tako pomerjati vsevprek, ampak velikost zmeriš z obročki, ki jih imajo v ta namen. Prstan, katerega kupiš, niti trgovka ne sme oz. ne prime direktno v roko. Vsaj tako je bilo pred leti, ko sem ga jaz pri njih kupila. Takrat jih nihšče drug še ni imel v prodaji. Ne vem, zakaj bi bili od Zlatarne Celje original, v Ahatu pa ne? regina

PATA  

član od: 24.10.2005

sporočila: 16

29. feb 2008 20:54

Hvala za vse napotke. Tako, najprej sem poklicala v Medicinsko opremo Poznik, kateri lahko prstan pošljejo po pošti, je pa težava v velikosti. Zato me je naslovila na njihovega kupca v LJ in sicer trgivino Aurea, katero mi je svetovala dome. Tam imajo "mirce", tako da lahko izbereš pravo dimenzijo. Verjetno se bom oglasila kar pri njih. So mi pa obrazložili, da prstan izdela Zlatarna Celje, nato ga v MOP napolnejo z energijo in zapakirajo, da ga samo pravi lastnik prime v roke in nihče drug. Lep večer še naprej PATA

bsavc  

član od: 12.3.2009

sporočila: 1

12. mar 2009 12:28

Še nekaj več informacij o atlatidskem prstanu na www.nugget.si. Kliknite zgoraj desno na reklami za atlantidski prstan ali ga poiščite v iskalniku oz. meniju. Bi pripopal točen link, pa ne vem če je to v skladu s pravili foruma (estetsko ravno ni)... bsavc

illusion  

član od: 20.6.2008

sporočila: 81

22. feb 2011 16:50

Pozdravljeni!

Jaz pa sem atlantidski prstan dobila za darilo od mame in sicer ni iz Zlatarne Celje, pač pa iz Nugget d.o.o. (Žalec), če je morda že kdo slišal. Čeprav sama nisem tako zaverovana v njegovo zgodbo, da bi si ga res sama kupila, pa bi ga sedaj, ko ga imam,seveda rada nosila z namenom, kot ga ima.

Govorili ste o originalu in "ponaredku". Torej? Kakšne izkušnje s prstanom iz Nuggeta? Mislite, da ti prstani niso tako "obdelani" kot naj bi bili? Aha, pa še to - ni bil zavit v alu folijo, kot sem že brala, ampak v plastični vrečkici in nato v žametnem žakeljcu...

(bsavc - zdaj vidim, da si ravno ti pisal o tem).

illusion

šik  

član od: 24.7.2009

sporočila: 14

22. feb 2011 20:37

illusion, ti prstani gredo običajno čez toliko rok, da sočisto "zapacani" z njihovo energijo. vsak prodajalec naj bi povedal, kako prstan uporabljaš, čistiš. obvezno ga pred začetkom nošenja očisti ( pod tekočo vodo za začetek ), potem pa ga čisti in polni z energijo ob luni! želim ti obilo presenetljivih odkritji ob uporabi!!! šik

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. feb 2011 22:42

Meni ga je mama podarila pred veliko leti, zdi se mi lep nakit, to je pa tudi vse.

Ni čisto v temi, me pa zanima, če je kdo že videl nakit, ki naj bi ga izdelali na podlagi keltskih izkopanin in sicer prstane in uhane. Hvala za informacijo.

F r i n a

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

23. feb 2011 6:19

Frina, mogoče boš tukajle našla kaj zase  http://www.mestnimuzej.si/stran/index.php?mode=store&am   Replike so predstavljene na več straneh.

Zraven dobiš tudi uradno potrdilo

Mislim, da imajo podobno prodajo kar vsi muzeji, Pokrajinski muzej v Celju zagotovo.

 



Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 23. 2011 06:24

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

23. feb 2011 7:58

frina, v Žihovem selu, Otočec, dela gospod Barborič replike nakita, ki ga hrani Dolenjski muzej. Ognjič

illusion  

član od: 20.6.2008

sporočila: 81

23. feb 2011 9:19

Hvala za mnenje Šik! Sem govorila z njo in bom prstan raje zamenjala s tistim iz Zlatarne Celje. Sem govorila z eno prodajalko v trgovini in mi je pokazala svojega, povedala vse o čiščenju, pokazala originalno zapakiranega itd. Razlika je ne samo v kvaliteti izdelave (že če samo notranje vijačnice pogledaš je bistvena razlika!) ampak tudi v embalaži. Če je že res kaj na tem prstanu, potem hočem ravnati po navodilih in dobiti čistega!

Me pa zanima - ob prvi uporabi ga samo sperem, ali ga tudi že takrat "napolnim z energijo" na polni luni / soncu, položenega na kameno strelo ali kristalno posodo?

Hvala, srečno  

illusion

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti