Rogla - zreče

Abeta  

član od: 24.2.2005

sporočila: 43

29. feb 2008 15:22

štorklja je napisal/a:
Abeta, jst pa ti gor prinesem kako štručko... Do Rogle imam približno 1 uro vožnje in ker sem že stara, bom štručko kar pripeljala gor, da je ne bo zeblo, ker je gori kar mrzlo. Se strinjaš ??!! Lep [sonce] dan vsem.....
seveda se strinjam. Dobrodošla. samo povej kje in kdaj se zmenimo Abeta

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

6. jan 2011 9:29

Zanima me kako vam je všeč nova pridobitev na Rogli? Mislim cerkvico. Meni se odlično vklaplja v okolje, izredno lepo se poda v ta ambient in po mojem laičnem mnenju lahko arhitektu/om samo čestitamo za izdelek. Povdarjam še enkrat, sem na tem področju popoln laik, povem samo kar občutim ob pogledu na cerkvico.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. jan 2011 10:02

Kako nova, saj je že kar nekaj let tam, vikica.  Je pa lepa, ja.

rimljanka

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

6. jan 2011 10:40

Pa v Hotelu Dobrava v Zrečah,imajo pestro ponudbo kulinaričnih dobrot.Se splača ustavit in preizkusit njihove dobrote.Lačni ziher ne boste odšli od njih Lp Miele Miele

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

6. jan 2011 19:46

Danes popoldne sem bila na kopanju v Zrečah. Bilo je zelo zanimivo. V bazenu so prevladovali sosedje Hrvati, bilo pa je tudi slišati glasne Italijane, Turke, Nemce (Avstrijce), seveda ni manjkalo Mađarov in videla sem nekaj lepih Arabcev obeh spolov. Prav svetovljansko sem se počutila. Izgleda, da jim prav prija dnevno smučanje na Rogli, zvečer pa v tople bazene in savne. Saj nam ne gre tako slabo. Nekateri so kar pridni in polni idej, se vem ne zdi?

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

7. jan 2011 14:13

Tudi midva z možem greva vsako leto na Roglo v poletnem času. Nastaniva se najraje v hotelu Brinje je malo več zasebnosti in zelo lepe prostorne sobe in imava v hotelu polpenzjon. Hrana zelo dobra in osebje zelo prijazno. Rano zato se tja vračava vsako leto pa čeprav samo za par dni. Drugače pa vse drži kar so napisali ostali. Lep dan in lep dopust.

irena66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti