Prostor za žur & hrana - nujno!

Vali2  

član od: 25.3.2007

sporočila: 12

tema odprta - 28. feb 2008 10:26 | ogledi: 2.420 | odgovori: 2

Nujno potrebujem vaš nasvet... v kratkem bom diplomirala in bi rada povabila 20-30 prijateljev na zabavo. Najraje bi najela kakšen luškan lokal/prostor v Ljubljani in potem naročila dobro hrano. V poštev pride tudi kakšna gostilna. Budget imam omejen na 1000 evrov.

Hvaležna bom za vse nasvete!

Prosim ne mi zameriti, če je ta tema že bila kje odprta... časovna stiska je velika;)

HVALA!!!!

Andromeda

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. feb 2008 10:36

Mi smo navadno imeli vse žurke kar pri Julči, smo naročili pice, da te kap. Sicer ni ravno kako "fensi", ampak imeli smo se fajn. Pa še drago ni bilo vse skupaj.

Loni Makaroni

sasaz  

član od: 4.10.2001

sporočila: 85

28. feb 2008 10:38

Če te ne moti, da prostor ni ravno v centru mesta in da ni najbolj moderno opremljen, je precej luštna zadeva "okrepčevalnica" v Mostecu pod Rožnikom. Dostop do tja je mogoč z avtom, tam lahko rezerviraš prostor in ste s prijatelji sami, za pijačo poskrbijo tam, hrano pa naročiš kjer želiš, hrup pa nikogar ne moti. Moja sestra je imela tam poročno zabavo za prijatelje in je bilo kar prijetno. Če bi bila za to zainteresirana, je najbolje, da se kar oglasiš tam (mislim, da je pravi naziv Rekreacijsko društvo Mostec ali nekaj takega) osebno ali po telefonu. Prijetno praznovanje, Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti