Nadevi za potico

neznan uporabnik
tema odprta - 15. dec 2000 19:30 | ogledi: 5.321 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Ponovno se oglašam k vam s prošnjo, da mi kdo zaupa kakšen poseben nadev za potico. Rada bi spekla več potic za božič, saj se mi zdijo primerne tudi za darilo. Bi pa rada preizkusila čim več različnih nadevov (poznam pehtranovo, orehovo, makovo in skutino).

Hvala za vaš trud!

neznan uporabnik

20. dec 2000 22:25

Pozravcek Kar se tice nadevov za potico, lahko naredis tudi rozinovo potico, mama jo je vcasih pekla ekstra samo za oceta bye Dule

neznan uporabnik

21. dec 2000 16:57

Na kul Slo dobite recept za kokosovo potico. Zares je dobra. Probajte. Marinka

neznan uporabnik

17. jan 2001 16:35

Pozdravljena! Sicer je bozic ze za nami,ampak priloznosti za peko potice se najdejo vedno znova,zato mislim, da moj predlog ne bo odvec.Lesnikov nadev (sicer orehov nadev, le da orehe nadomstis z lesniki)je nekoliko lazji (etericna olja niso tako ostra)a zelo okusen. Poskusite! Bernarda

neznan uporabnik

25. jan 2001 14:38

Živjo! Ali poznaš nadev za potico iz marmelade? Je zelo preprost. Sem ter tja namažeš marmelado (najboljša je domača iz sliv), dodaš malo rozin, cimet in vanili sladkor. Po želji lahko dodaš še malo sladkorja, seveda če si bolj sladkosneda. Poskusi, je zelo dobra. Pravtako si verjetno slišala tudi za ocvirkovo potico. To ti bom zaupala drugič. Lepo se imej in ti želim dober tek. Marija Marija S.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti