Gostilne za poročna slavja v bližini bogenšperka

Darcyka  

član od: 30.6.2006

sporočila: 3

tema odprta - 27. feb 2008 14:49 | ogledi: 9.506 | odgovori: 26

Avgusta se poročim na Bogenšperku. Lepo vas prosim, cimprej rabim predloge za poročno slavje. Kjeeeeee? Pustov malen odpade! Hvala za vse predloge. Lp, Darcy

Darcyka

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

27. feb 2008 14:56

Priporočam gostilno Pri Japu oz. Kepa (ali nekaj takega). Imajo zelo lepo, na voljo sta dva prostora (notranji ter zaprt kozolec). Mi smo imeli veliko porok tam in je super hrana in postrežba ter če kaj hrane ostane dajo za domol. Sporočilo je spremenil(a) tamalaursa dne 27. feb 2008 14:57:53

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

27. feb 2008 14:59

Zelo blizu, proti Dolenjski, je Gostišče Pri Jap, zelo znan po poročnih slavjih. Imajo pa zelo, zelo zasedeno in se velja pobrigati čim prej. Malo pred Japom pa je kemčki turizem Fajdiga. Tudi pred njihovo hišo sem že videla poročno okrašena vozila. Naprej od Japa pa je zelo zanan gostila Pri Štorovčan. Kako je tam sedaj ne vem, vem pa, da je bila to pred leti izredno popularna gostila. Vesele priprave na veseli dogodek! Veronika

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

27. feb 2008 15:39

Če bi se jaz še kdaj poročila (upam da ne) bi imela slavje v gostilni Rakar, Ponikve pri Trebnjem. Smo bili lani na enem abrahamu, mi je bilo zelo všeč, sploh hrana, pa tudi občasno tam jemo. Dam samo primer glede cen. Pred nekaj leti za obhajilo hčerke, smo bolj pozno klicali in je bilo po vseh okoliških kmečkih turizmih in gostilnah že zasedeno, tako da smo na koncu klicali še k Rakarju in ne boste verjeli, cena celega menija vključno s kavo je bila ista kot na nekem kmečkem turizmu brez kave. Pol si pa lahko mislite, pri Rakarju te strežejo brezhibno urejeni natakarji, na kmečkem turizmu pa sami veste kako je, ponucajo domačo delovno silo, vključno z mladoletnimi otroki. Zgoraj omenjene gostilne vse poznam in se niti slučajno ne morejo primerjati z Rakarjem. ann Sporočilo je spremenil(a) ann dne 27. feb 2008 16:31:44

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. feb 2008 16:22

Definitivno Fajdiga. Oče je imel tam 60 letnico, dovolj prostora imajo, hrana pa je res odlična in račun pa je bil nizek.

jade

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

27. feb 2008 17:06

Od Bogenšperka proti Radohovi vasi je krasna gostila - Štorovje (na desni strani gostilna, malo naprej na levi je gasilski dom). Imajo dve veliki dvorani prav namenjeni za take stvari. Bi se reklo, kar "na nivoju". Pred 10-imi leti smo tam imeli gostijo - hčera; v svoji izvedbi smo imeli vino, sladice in torte, hrana je bila njihova. Pozdravček!

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. feb 2008 17:17

Dragička Štorovje ni več kar je bilo. Jaz sem imela pred skoraj 6 leti tam ohcet. Postrežba zelo počasna, oziroma premalo strežnega osebja, ni bilo tako kot smo se zmenili, račun pa je poglavje zase, kot, da bi jedli z zlatih krožnikov. 

Skratka tam me ne vidijo več.

Hrana pa je bila dobra. 

jade

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

27. feb 2008 18:22

Ojoj jaz imam pa zelo slabe izkušnje s Fajdigo!! Še vedno so mi pri Pustovem mlinu najboljši!! biba

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

27. feb 2008 18:26

tudi mi smo pred časom hodili v štorovje, leto pa pol nazaj sem bila nazadnje na poroki in mi ni všeč. smo bili zelo razočarani. tudi mene ne vidijo tam. pri fajdigat in pri japu je pa super. priporočam. tanjaj

breskev  

član od: 10.8.2006

sporočila: 55

27. feb 2008 18:50

Poznam gostilno Štorovje (tam se je poročila sestra in sestrična) in velikokrat gremo v nedeljo tja na kosilo. Zdi pa se mi, da si malo prepozna, zaradi datuma. Kolikor vem je treba to gostilno rezervirati vsaj eno leto pred datumom poroke. Hrana je tukaj dobra (za začetek so juhe-goveja in gobova, potem mesne plošče in priloge, nato še po polnoči narezki in kisla juha). Če pa hočeš malo drugačno hrano pojdi k Rakarju, kjer so nam postregli z ocvrtimi giricami in šampanjcem, potem pa mislim, da si sam izbereš jedi, ki jih hočeš imeti. Postrežejo manjše porcije jedi in več hodov. breskev

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. feb 2008 19:20

Za Štorovje sva midva dobila datum manj kot 3 mesece do dogodka, ko je bilo že povsod drugje zasedeno.

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti