Vložene jalapenos paprike

grox  

član od: 16.4.2007

sporočila: 38

tema odprta - 25. feb 2008 10:38 | ogledi: 9.383 | odgovori: 5

ZIVJO

Mene pa zanima, če kdo mogoče ve kje bi dobil vložene jalapenos paprike, katere dobiš v picerijah na kaksni pikantni pici....sem ljubitelj pikantne hrane in ze zelo dolgo iscem te paprike in razen preko grosistov ki dobavljajo robo picerijam (10kg piksna), jih nisem se zasledil v kaksnem vecjem marketu!

lp

grox

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. feb 2008 10:59

grox, v mercatorju, leclercu, Tušu, Intersparu imaš jalapeno vložene paprike, tudi zrezane na kolobarje, kolikor hočeš. V soboto sem jo videla v Leclercu in dan kasneje v Interparu (oboje v MB), tako da ne govorim na pamet. Jo pa moraš iskati na policah s pripomički za eksotično hrano, ne na tistih z našimi oziroma običajnimi vloženimi zadevami. Dobro poglej, take majhne, ozke stekleničke so. Vem tudi zato, ker jih redno kupujem. Mamamia mamamia

grox  

član od: 16.4.2007

sporočila: 38

25. feb 2008 11:55

Ja sem gledal v oddelku za eksotično hrano pa zgleda da bolj površno...sicer v Kranju kjer nimamo Leclerc marketa, pa vseeno Interspar, kjer imam občutek da so police bolj prazne! Mamamia očitno res veš kaj je dobro....imaš mogoče kakšen namig kjer uporabljaš tele slastne paprike, ali samo kot dodatek poleg sendviča, ali v solati... hvala lp grox

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. feb 2008 12:08

grox, če ne najdeš v Kranju, bo pa v Lj, saj ni tako daleč. Ali pa ti jaz iz MB pošljem, ni problem, samo sporoči, če potrebuješ. jalapeno uporabim tudi za nadev za tortilje, buritose in podobno, pa za kakšno enolončnico, najraje pa ga imam s fižolom v kakšni solati. Samo ga ne smem preveč jesti, ker se moram izogibati pekočim stvarem. Mamamia mamamia

grox  

član od: 16.4.2007

sporočila: 38

25. feb 2008 12:42

ja res hvala za tako prijaznost...se bom prvo še enkrat prepričal v naših marketih tukaj na gorenjskem , potem ti pa javim če je blo kej sreče! Če je res kot praviš da so to bolj male stekleničke poj jih bo treba kar nakja vzet na zalogo...včasih, ko sem še delal v piceriji, smo jih imeli konzerve po 10 kg, in sem jih v enem obroku pojedel za eno tako stekleničko, če je res tako majhna! Meni pa teknejo v kakšni testeniski solati da jih na drobno narežejo in vse ostalo kar spada zraven, ampak je proti koncu kar hudo(spicy). hvala za nasvet in prijaznost lp grox

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. feb 2008 13:51

takšne narezane na kolobarčke so imeli tudi v Hoferju, že o-lala časa nazaj. Ker pa opažam, da Hofer približno na kakih deset mesecev - eno leto dobiva ponovitev začasnih ponudb, pa upam, da se bo tudi pri teh paprikah to ponovilo. kozarčki so bili po 335g, pa cena tudi ni bila zelo visoka.Tako zeleno-črno nalepko so imeli.

LP

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti