Presenečenje na praznovanju roj. dne

Sonja37  

član od: 26.7.2007

sporočila: 20

tema odprta - 24. feb 2008 18:44 | ogledi: 4.001 | odgovori: 12

Lepo pozdravljeni!

Spet imam eno prošnjo, zato se obračam da vas, saj vem da če boste lahko, mi boste pomagali. Moja tašča praznuje 60. rojstni dan in ker bi ji radi pripravili neko presenečenje, smo vsi nekako mnenja, da povabimo na praznovanje nekoga, ki ga je pred časom oboževala. Ne vem kako je otrokoma ime, ampak nastopala sta v oddaji Na zdravje (mislim da je bilo neko tekmovanje). Fant je igral na harmoniko, punčka pa tubo, ali bariton, ne vem točno. Naša babi ju je zelo rada poslušala in še drugi dan govorila o njima.

Če slučajno kdo ve, kje bi lahko kontaktirala z njunimi starši, vas lepo prosim za pomoč. Vem, da bi ji to bilo zelo veliko presenečenje in ravno to bi radi tudi dosegli, saj jo imamo vsi zelo radi.

Hvala za pomoč že vnaprej

Sonja37

krka  

član od: 6.5.2007

sporočila: 24

24. feb 2008 19:28

Otroka sta Barbara in Martin Jehart, zdaj pa lahko raziskuješ naprej:) Mislim da prihajata iz okolice Slovenj Gradca - Šmartno. Lp, A Sporočilo je spremenil(a) krka dne 24. feb 2008 19:32:24

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

24. feb 2008 19:35

Pokliči na OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu, morda ti oni lahko pomagajo.

lp Saša

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

24. feb 2008 19:36

Kot je že napisala krka, sta otroka iz koroške in se pišeta Jehart. Vem da se fant uči pri Goterju igrat harmoniko. Kontaktiraj njega, da zveš vse ostalo. Pa še njegov link http://www.robertgoter.com/ lp maserka

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. feb 2008 19:48

Basti je napisal/a:

Pokliči na OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu, morda ti oni lahko pomagajo.

lp Saša
Šola ti zagotovo ne bo dala podatkov-varovanje le-teh. Jelenckova

Sonja37  

član od: 26.7.2007

sporočila: 20

24. feb 2008 20:02

Hvala vam lepa za informacijo - mislim, da se bom kar obrnila na g. Goterja, pa mogoče tam dobim telefonsko od staršev. Hvala še enkrat Sonja37

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. feb 2008 15:36

Korektna in hkrati tudi najkrajša pot bi bila naslednja: - pokličeš na RTVSLO na uredništvo razvedrilnega programa in ti dajo redaktorja zadevne oddaje. - potem ti da redaktor kontaktno osebo (tistega, ki je zakonit zastopnik obeh mladoletnikov). Skratka, zadevo bi lege artis rešila z dvema telefonskima klicema. Tako si šla pa okoli in okoli.... Vendelina jr.

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

26. feb 2008 19:06

......in redaktor je Andrej Hofer.... je zelo prijazen in ti bo gotovo lahko pomagal. zelo pametno ti je predlagaga Vendelina jr. danicak

REN  

član od: 27.2.2008

sporočila: 2

27. feb 2008 7:53

Sonja37! Če boš dobila številko mi prosim javi ali pa povej kam naj se obrnem, ker bi tudi jaz naredila presenečenje svojemu očetu, ki ju tudi obožuje. Hvala že vnaprej Ren Sporočilo je spremenil(a) REN dne 27. feb 2008 07:54:06

dvojčica  

član od: 29.1.2007

sporočila: 85

27. feb 2008 13:10

REN in Sonja37 poglejta na zasebno pošto. Pozdrav! dvojčica

zag  

član od: 11.11.2006

sporočila: 33

27. feb 2008 13:33

Sonja37 je napisal/a:
Lepo pozdravljeni! Spet imam eno prošnjo, zato se obračam da vas, saj vem da če boste lahko, mi boste pomagali. Moja tašča praznuje 60. rojstni dan in ker bi ji radi pripravili neko presenečenje, smo vsi nekako mnenja, da povabimo na praznovanje nekoga, ki ga je pred časom oboževala. Ne vem kako je otrokoma ime, ampak nastopala sta v oddaji Na zdravje (mislim da je bilo neko tekmovanje). Fant je igral na harmoniko, punčka pa tubo, ali bariton, ne vem točno. Naša babi ju je zelo rada poslušala in še drugi dan govorila o njima. Če slučajno kdo ve, kje bi lahko kontaktirala z njunimi starši, vas lepo prosim za pomoč. Vem, da bi ji to bilo zelo veliko presenečenje in ravno to bi radi tudi dosegli, saj jo imamo vsi zelo radi. Hvala za pomoč že vnaprej Sonja37
Sem ti napisala tel.njihovega strica,pa ne vem če si to videla,sporočilo je izbrisano pa ne vem zakaj,če nisi mi napiši ti ponovno sporočim. zag

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti