Mucek

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

26. feb 2008 13:31

Kozmeja koliko so pa stari tvoji mačkoni?

Lp Romanad

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

29. feb 2008 20:37

Tudi jaz se zanimam za mucka.Včeraj je namreč tudi nam poginil naš lepi Jakec in smo zelo žalostni. Romanad si že našla kakšnega? Kozmeja in tigris,kje sta doma? Kristina Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 29. feb 2008 20:38:08

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

3. mar 2008 12:23

Kristina na žalost še ne. Bo treba počakati pomladi.

Upam, da boš imela ti več sreče.

Tako zelo prazna hiša je sedaj.

Lep pozdrav!

Romanad

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

3. mar 2008 12:51

Joj punce, ko se bo pri nas začelo z majhnimi mucki, pa ne bom vedela kam z njimi... če slučajno katera do takrat še ne bo imela mucka, se priporočam, da ji ga oddam. Zadnje čase so se na veliko podili okrog hiše, tako da se je gotovo kaj prijelo  Fletkani bodo zagotovo, sckljani pa tudi vedno pridejo od naše hiše   

Lep dan in veliko se smejte

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

3. mar 2008 14:20

romanad, moja mačkona sta stara leto in pol. Obe muci sta pa starejši še kakšno leto, težko rečem, ker sem se pred približno tremi leti preselila, kjer sem zdaj. Z njimi so včasih precej grdo ravnali, no seveda jih podijo sosedje od hiš še zdaj. Pa niso edini brezdomski mačkoni v okolici, potepuhov je ogromno, odkar je umrla njihova lastnica. Moji mačkoni niso udomačeni, se pa pustijo pobožat nekaterim osebam, s katerimi nimajo slabih izkušenj. Res bi si želela, da bi našli drug dom, moj je žal res premajhen za celo trumo mačk. Kozmeja

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

3. mar 2008 18:18

Naj povem,da že cel teden iščem mucka in brez uspeha.Po raznoraznih zavetiščih in društvih,ki imajo sicer objavljene fotografije in samo eno kontaktno številko,za katero moraš pa imeti res srečo da je dosegljiva.Ponavadi so to prostovoljci pri katerih so potem muce. Klicala sem eno gospo,ki naj bi imela več muc za oddajo,pa sem dobila občutek,da jih sploh noče oddati in le s težavo mi je dala svoj naslov. V zavetišču Horjul imajo zelo stroge pogoje za posvojitev živali,kar je čisto prav,ampak se mi je zdelo pa malo nefer,glede na to da me gospa,ki se mi je oglasila na kontaktno št. s tega zavetišča,sploh ne pozna pa je takoj zaključila,da nisem primerna za posvojiteljico. Po zavetiščih,ki so mi bližja-Dramlje,Maribor..pa sploh nimajo muc. Čisto sem že obupalaNajbolj me je presenetilo to,da sem res pokazala dobro voljo in zainteresiranost in predvsem da želim čimprej kakšni muci nuditi topel dom,pa brez uspeha. Želim si pa da bi muca ki jo bomo dobili bila zdrava in po možnosti kastrirana. Kristina

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

10. mar 2008 10:23

Romanad, Kristina in ostali, sporočam, da imamo doma tri male, en dan stare mucike, dva sta tigrasta, en pa je tudi tigrast vendar z belim smrčkom in trebuhom. Ali so fantki ali punčke še ne vem. Vsi trije bodo za oddat čez dva meseca. Ko bodo začeli gledat pa bom še kakšno slikco gor prilimala. tigris

bibaleze  

član od: 15.12.2006

sporočila: 43

10. mar 2008 13:15

Romanad, poglejte še na www.podarimo.si pod rubriko živali lep pozdrav vsem bibaleze

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti