Ojoj, palični mešalnik-glasnejši od purmašine!

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

tema odprta - 22. feb 2008 19:57 | ogledi: 1.899 | odgovori: 7

No, pa sem se tudi jaz včlanila v klub osmoljenih gospodinj. Iz ponudbe najnovejšega Merkatorjevega kataloga sem kupila palični mešalnik z dodatki za stepanje smetane, sekljalnikom in dvema posodicama. Vse to ta za 14 evrov. Se mi je zdelo prepoceni, no, sedaj pa imam. Aparat je tako glasen kot mašinca, ki jo ima mož za vrtaje v steno. Grozno.

Sedaj bi vas pa lepo prosila za nasvet. Ali lahko aparat vrnem v trgovino, saj je hrup nevzdržen. Imam kaj možnosti, da mi povrnejo denar, izdajo dobropis?

Lep pozdrav, Kaja

kaja45

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. feb 2008 20:08

Dvomim, da ti bodo vrnili denar, če boš reklamirala, sicer pravijo da poskusiti ni greh. Če dobro dela jaz bi drugače rešila kar se hrupa tičeslušalke si dej z dobro glasbo, pa te ne bo nič motilo, verjami.

Anamarija

muca1  

član od: 22.8.2007

sporočila: 57

22. feb 2008 20:24

Kolikor jaz vem, če imaš račun, embalažo in če ni preteklo ne vež že koliko časa jim lahko mašinco vrneš, oni pa ti morajo izplačati kupnino ali vsaj ponuditi dobropis. Vztrajaj! muca1

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

22. feb 2008 22:13

Reči, da si dobila dva ista palična mešalnika za rojstni dan, pa ne veš kaj bi z dvema enakima izdelkoma počela! To zmeraj povzroči usmiljenje pri prodajalcih in ti naredijo dobropis! Pa ne pozabi sterilno umit paličnega mešalca, preden ga odneseš nazaj v trgovino! Mijan

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

22. feb 2008 23:40

Hmmm, bom zaigrala na karto usmiljenja, čeprav nisem zadovoljna z izdelkom, sem mislila da je to dovolj dober razlog. Drugače je pa mož izmeril glasnost mešalnika. 102 decibela! Se mi res zdi, da je to preveč za eno tako mini mašinco. Drugače imam še vse: račun, original embalažo, s hrano je bila pa umazana samo metlica, s katero stepaš smetano, ki sem jo pa z lahkoto lepo oprala. lp, kaja kaja45

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

22. feb 2008 23:44

Jaz mislim, da lahko v 8 dneh vrneš reč v trgovino brez reklamacij. Imeti moraš samo račun. Jaz bi na tvojem mestu povedala, da grozno ropota. To je pač reklamacija. Sicer pa moj mini sekljlalnik tudi grozno ropota,... Jelenckova

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

23. feb 2008 0:51

Jaz ne bi igrala na karto usmiljenja, povej po pravici in jih prosi da ga preizkusijo, bodo sami ugotovili, da je nekaj narobe. Želim ti da ti uspe! daga

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

23. feb 2008 7:53

Jaz bi tudi reklamirala izdelek na podlagi hrupa, povej, da si izdelek probala, pa še da je mož izmeril hrup.. Predstavljaj si, da bi ti drugič kupila mašinco, s katero je že nekdo stepal kremo, pa jo lepo zavil nazaj in nesel v trgovino... Mislim, da je hrup dovolj velik razlog za reklamacijo, do katere vsekakor imaš pravico. Sicer pa sem delala v trgovini s tekstilom, pa smo dobili nazaj gate, ki so bile menda obdarovancu prevelike, pa še videlo se je, da so oprane... Seveda so trdili, da jih ni niti probal, ampak pomeril po drugih... potem pa prodaj to naprej:S matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti