Vanilija v stroku

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

18. nov 2014 11:33

Poglej tudi v Sparu, tam med sestavinami za peko, takole izgleda...

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

17. sep 2015 13:25

Zdravo.

 

Za kaksno kolicino vam zadostuje strok vanilije? Pri tem ciljam na to,da se cuti tisti fenomenalen okus katerega vsi uporabniki prave vanilije poznamo,ter da so semena lepo vidna.

 

Pol litra alo liter mase?

 

Lp

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

17. sep 2015 14:03

Strok vanilije na liter mase se že zelo čuti. Bolj je vprašanje tvojega okusa in navad, koliko potrebuješ, da si zadovoljen, ker kar je enemu ravno prav, je drugemu odločno preveč ali premalo. Jaz dam za kremo na liter mleka pol stroka in mi je več kot dovolj, ampak saj pravim, kakor komu ustreza. O vidnosti semen pa še nisem razmišljala, se mi zdi, da se da v njej dovolj dobro uživati tudi z zaprtimi očmi, črni fleki v sladoledu so pa lahko tudi od česa drugega.

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

17. sep 2015 16:22

Super. Hvala za odgovor!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti