Izlet/vrtnarija

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

22. feb 2008 16:12

Če boste kje v posavskem koncu, pa si lahko ogledate vrtnarijo, kjer se da v aprilu že tudi marsikaj kupiti. Če te zanima, mi piši na ZS. LP, Rmeli Rmeli

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

22. feb 2008 17:00

Proti Novi Gorici je vrtnarija Golob Klančič. Da je zelo zanimiva, tako vrtnarija kot okolica, so izjave tistih, ki so tam že bili. Če mislite kaj kupovati, si lahko vnaprej ogledate njihov katalog na spletu.

Botanični vrt v Ljubljani je seveda tudi  izredno vreden ogleda, še posebej pod strokovnim vodstvom. Imajo tudi prodajo in to po zelo, zelo ugodnih cenah. Vse si lahko vnaprej ogledate na njihovi strani.

Ali pa Volčji potok - ogled parka, prav tako je možno kaj nabaviti, le da so bili svojčas kar precej dražji od drugih, kako je sedaj, ne vem.

Cila

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

22. feb 2008 20:44

Toliko predlogov, pa en sam dan na razpolago. Po moje bodo predlagale, da se gre vsak mesec nekam. Hvala za pomoč barbay

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

3. mar 2008 16:55

Če bi šle u mesecu marcu, si bi lahko ogledale razstavo orhidej. Vstopnina je 2 evra, če pa kaj kupiš pri njih ti potem to vračunajo v ceno. 

Na tej strani si lahko prbereš kaj več in še to, ker se nahaja v Prekmurju, se lahko zapeljete še kopat, tam term ne manjka.

http://www.rastline.com/viewtopic.php?t=6089

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti