Spet nekaj čudnega: umetna brada

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

tema odprta - 21. feb 2008 16:18 | ogledi: 2.549 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Spet se na vas obračam z bolj čudaškim vprašanjem, pa vendar se mi je to že tolikokrat izplačalo, da kar vztrajam.

Zanima me, če ima SLUČAJNO kdo kakšno idejo, kje bi si lahko izposodila umetno brado ala dedek Mraz ali Božiček, tisto lepo belo brado in še brke zraven? V sili lahko sivo, samo bela bi bila še boljša. Vprašanje je morda res trapasto, ampak nujno. :) Torej, živim v Kranju, če to kaj pomeni, v skrajnem pa bi jo tudi kupila.

Prav lep pozdrav!

Muffsy

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. feb 2008 16:35

A nimate v Kranju Prešernovega gledališča????? Ask there. Vendelina jr.

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

21. feb 2008 16:47

Mja, ideja je v redu, samo ne vem, če bodo dali. :S Ker gre za eno tako zadevo, kako bi rekla, čisto resno sicer, ampak bolj amatersko. :) Drugače konec koncev ni slaba ideja. Muffsy

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

23. feb 2008 11:31

No, samo toliko, da povem: brado sem potem skupaj s super lasuljo dobila v šoli. :) Spomnila sem se, da so v času novoletnih praznikov pri dramcu v predstavo dodali tudi Božička. LP Muffsy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti