Janez rugelj

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

22. feb 2008 12:57

Večkrat je poudaril,da so alkoholiki zdravljeni, nikoli pa ozdravljeni. To se mi zdi ena njegovih dobrih ugotovitev. Lp Nasha

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

22. feb 2008 14:06

Ja pa še prav je imel. Nikoli ne bom pozabila našega srečanja na planini Javornik, ko ga je oskrbnica na planšariji vprašala:" Kot ponavadi gospod doktor" ?  "Kot ponavadi" ! In tako mu je postregla z "trdečim" pivom in šilcem žganja. Nič zato. Tudi  je bil samo človek, za moje pojme potreben kakega psihiatra, a se bojim, da bi se vloge obrnile ....

kobra 1

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

27. feb 2008 19:04

Nekaj njegovih "cvetk" »Ženska ki med seksom ne doživi vsaj 5 orgazmov je aseksualna, nepotešena, histerična in sadistična nesrečnica.« - "Vsak študent bi moral imeti pravico ponavljati letnik samo enkrat! In to pred stroko komisijo, po ustrezni psihoterapevtski proceduri. Vsak ki ponavlja letnik več kot enkrat je zabit in zato nesposoben za študij!" - "Vse ženske so frigidne, nadute, slepe, sadistične in poniževanja vredne. Moški pa so kilavi, lenobe, pijanci, impotentni, pedrasti..." - "Na tem svetu so ostali samo še nevrotični faliranci, zato je skrajni čas da izumremo." - "Svojo ženo sem vedno peljal s sabo v hribe... zato, da mi je nahrbtnik nosila!" - "Vsi pacienti ki pridejo k meni so navadni kreteni, katerih ne mislim niti podrazno crkljati ali jim dajati potuho!" - "Homoseksualci so marginalci, zato ne morejo imeti pravice do uveljavitve s svojo neproduktivnostjo, pa tudi ne s svojo spolno nagnusnostjo! Treba je uporabljati natančne izraze, da se ve, kam homoseksualci spadajo. Drugače je z lezbijkami, saj se dvema dejavno lahko priključi en moški!" - "Vsak ki pri meni prestane zdravljenje, stopi v elito." - "Osnovna značilnost Slovencev je ta, da so pezdeki." - "Nemčija stoji tik pred pokopom! Vodilno vlogo v državi ima namreč ženska - in to celo takšna, ki ni sposobna roditi, kaj šele da bi bila erotično zanimiva!" - "Pravi moški počasi izumirajo! Kako pa naj ne bi, če jih vzgajajo čudne feministke, samske ali s pobeglim možem. Očetov enostavno več ni." - "Za vse partnerske, družinske in starševske probleme tega sveta so krive ženske! Zato ker izbirajo neustrezne oplojevalce!" - "Vse ženske so biološko, psihološko, sociološko in filozofsko inferiorne! Enostavno niso sposobne za moške zadeve. Sodoben in vsestransko razvit moški ima ženo, tajnico, prvo in drugo asistentko - in z vsemi lahko vzpostavlja "obetaven erotičen odnos". Jaz sem star 77 let, pa imam še vedno te možnosti! Vse delajo zame! Povejte mi kje lahko najdete 77 letno žensko, ki bi zanjo delal mož, tajnik in asistent?!" - "V cerkvi so samo zarukanci! Kakšni so to deci, ki morajo skrivat svojo spolnost. To so sami "drkadžije"!" - "Moški ne znajo seksati in pika! Imam žensko zdravnico, ki je seksala 2000 in vsakič brez orgazma! Moški bi morali biti umetniki seksa, v resnici pa so navadni luzerji, budale!" - "Vsi homoseksualci so navadni zarukanci, z zakrnelimi možgani. Samo heteroseksualen moški lahko zaplodi - vse drugo je izvržek. Ok, če smo natančni, ljudje. Sploh še ne vemo zakaj tudi homosekualec lahko zaplodi, vendar to ni estetsko!" blažkaa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. feb 2008 19:57

Blažkaa, a res nimaš kaj lepšega napisat? Potem bi lahko tudi tegale ne napisala, se ti ne zdi?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

27. feb 2008 20:31

Rimljanka mislim, da je Blažka samo kopirala tekst, ki kroži po e-pošti in ga je ena članica na prvi strani tele teme že napisala. Res ni lepo a to je napisal dr. Rugelj. Kot je nekdo zapisal njegove izjave te ne pustijo hladnega ! Lepo in radi se imejmo ursa40

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

27. feb 2008 20:45

V bistvu so vsi citati iztgani iz konteksta, če prebereš celo besedilo je zadeva lažje razumljiva. Lp Nasha

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. feb 2008 21:11

No, nekaj takega, kot je napisala nasha se mi je zdelo, da bo.

Kak smisel ima C/P nekaj, brez vsake lastne misli? S kakšnim namenom? Če že, potem še kak C/P pozitivnih izjav, ki jih nedvomno tudi najdemo pri istem avtorju. Za uravnoteženje in zaradi poštenega odnosa do sočloveka.

Malo pietete ne bi škodilo, saj pravi en rek: O mrtvih vse dobro. Vsaj tako kmalu po smrti. Konec koncev ima sorodnike, kajne? Postavite se v njihovo kožo.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. feb 2008 21:30

Ne vem, zakaj bi se o mrtvih smelo govoriti in pisati samo dobro? Tudi Hitler je mrtev... Rugelj je pač presojal svet po svojih pacientih in verjetno niso ravno najbolj reprezenatativen vzorec. Srečni ljudje smo se ga pač ognili, hehe;), saj nismo imeli kaj iskati tam... Veri

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. feb 2008 21:41

No, primerjava pa taka, veri, oprosti... In nisem napisala: SAMO in MORALO.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

27. feb 2008 22:07

Kdo se boji Janeza Ruglja?

Dokumentarec danes ob 22:30 na Drugem.

Anja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti