Janez rugelj

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

21. feb 2008 18:30

Alexis meni pa tile nočejo migati ! Kako ti pa to uspe ? Lili lili A.

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

21. feb 2008 19:10

Alexis, tudi jaz sem iskala nekaj takšnega...... Kar se pa dr. Ruglja tiče pa naj počiva v miru, če je že toliko hrupa namalokrat povzročal na "tem svetu". katjushka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. feb 2008 21:35

Tudi sama osebno poznam nekoga, ki se je pri njem zdravil zaradi alkoholizma, seveda zraven tudi žena. Ampak za moje pojme jih je spravil iz ene odvisnosti v drugo. Človek je ratal obseden s kaveljci in koreninami. Saj vem, da je športanje zdravo in ga prakticiram tudi sama, samo v mejah normale. Mislim, da bi me Rugelj pred dvema letoma, ko so mi diagnosticirali depresijo, spravil samo še bolj na dno.

Tisto njegovo bukvo sem pa tudi jaz držala v roki, poudarek samo na držala.

 

Loni Makaroni

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

21. feb 2008 21:43

Aleksis, sem bila kregana od Rimljanke, ker sem imela prevelike smajlije.

Tako, da sem ga izklopila - žal nič več ne bo migalo in mežikalo.

stara

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

21. feb 2008 23:23

Alexis, ko prečitaš tote jegove izjave, nemreš druga, ko da si en špricar narediš. Naj počiva. Mi ga pa žingamo ... tumpika

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

22. feb 2008 6:06

Na zdravje, tumpika!

Kyara

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

22. feb 2008 7:03

Glede na to, da je dotični doktor delal selekcijo pacientov in v svoje terapije ni vključil vseh po vrsti daje visokemu procentu ozdravljenih odvisnikov močan "lari fari" prizvok. Brez tako visokega efekta pri zdravljenju bi se skril med vse ostale, v javnosti nepoznane terapevte in nihče ga danes ne bi omenjal. Osebnost, ki je sposobna v javnost lansirati takšne izjave pa je po mojem prepričanju močno potrebna pomoči stroke, v kateri je bil sam uveljavljen zdravnik. Prav gotovo je v času svojega življenja naredil mnogo koristnega (tako kot večina med nami) vendar je bil bolj znan po svojih kontroverznih in provokativnih izjavah kot po svojem delu. ati zlati

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. feb 2008 7:18

alexis je napisal/a:
Tole sem dobila po mailu: (nekaj najbolj "vročih") .

Janez Rugelj

Ženska ki  .................................................................................................

.................................................................................................................

.................................................................................................................

 

.................................................................................................................

Mislim, da take izjave nikogar ne pustijo ravnodušnega. alexis

...................... no, ja, saj ne rečem, da se strinjam do zadnje vejice in pikice, vendar..........

Naj počiva v miru!

ežoj

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

22. feb 2008 7:24

Mislim, da bo res kar zanimiva družba tam gori. Dr.Rugelj in g. Perko . Manjka samo še eden, pa bo res zanimiva " piramida ".

Tisto o počitku ste pa že tako napisali.

kobra 1

neznan uporabnik

22. feb 2008 11:26

kljub vsem pomislekom,takšnih kot je bil dr. rugelj več ne delajo..naj mu bo lahka zemljica rodna. pa lep pozdrav. VINKO

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti