Nakupovalna torba

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

19. feb 2008 16:39

Dva od treh najvecjih velikobritanskih trgovcev (Tesco in Sainsbury) v zadnjih letih za majhen denar ponujata velike neuničljive vrečke iz močne plastike z oporami za steklenice, tako da jih navadno nekaj privlecem z vsakega londonskega potepanja. V Sloveniji sem podobne zaenkrat videla v Leclercu in v Lidlu, v prvem jih nimajo vedno na zalogi, drugi ima obupen barvni logo (brrrr!). Zlozljive so bolj tako tako, pustijo se pa brez problemov oprat. Za v avtomobilski prtljaznik so v redu, sicer se pa trudim, da opravim nakupe v glavnem z bičikleto, na katero imam našravfano orjaško košaro (kar je videti podobno kot tole). lp, proxima

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

19. feb 2008 16:49

pozdravljeni! jaz uporabljam reisenthelovo kosaro iz mocnega nylona. zlozi se na velikost zlozljivega deznika - ima prilozen ovoj. je izjemno prakticna ker ima vecji zep za denarnico, v manjsem zepku pa so prilozeni zetoni za nakupovalne vozicke da ti ni treba vedno iskat drobiza. njena najvecja prednost pa so kaveljcki ki jih ima na zgornjem robu tako da potem ko stvari zlozis v trgovini na trak in jih obracunajo vse zlagas naravnost v torbo, ki jo potem samo potegnes iz vozicka in gres. imajo jih v razlicnih barvah v trgovini 1000 in 1 dar v ljubljanjskem city parku, stanejo pa slabih 10 evrov. lp. anja anja

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

19. feb 2008 17:16

Mislim, da Tessa sprašuje po vrečkah,, ki se lahko zložijo in zaprejo z zadrgo, če se ne motim... Vendelina, visoka sem 180 cm in s pridom uporabljam fancy voziček :), saj po nakupih hodim najraje peš. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Nena  

član od: 2.10.2001

sporočila: 98

19. feb 2008 17:52

V trgovinah 1001 dar imajo od Reisenthela tudi takšne, ki so zložene velike pribl. kot zavitek papirnih robcev. Običajno jih najdeš kar na pultu. Takšna je vedno v moji torbici, v avtu pa še nekaj običajnih platnenih. Prav takšnih, kot je moja tule ( http://www.reisenthel.com/ ) sicer ne najdem, ampak zložena izgleda kot mini maxi laundry bag (Products, 1. stvar v gornji vrsti) Nena

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

19. feb 2008 19:45

Te male zložljive (bojda zdržijo do 5kg) od Reisenthela sem zadnjič videla tudi na pultu pri blagajni v Merkurju. Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti