Morske školjke-čiščenje

rina1234  

član od: 31.12.2011

sporočila: 86

1. avg 2012 19:17

Mogoče samo toliko o školjkah. Školjka, ki pri oseki ostane na suhem ni primerna za uživanje. Mora vedno biti pod vodo, takrat se jo lahko zaužije. Ne sme pa rasti zraven kakšnega kanala od odpadnih vod. To ne bi bilo ravno dobro.

Lp iz Obale

rina1234

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. avg 2012 22:16

bannanna je napisal/a:

Gojilnice se ravno tako v morju. Vidis jih lahko v Limskem kanalu ali ob Peljesacu. 

No, še bližje so v Piranskem zalivu, pred Sečoveljskimi solinami. Gojilnice školjk in brancoinov.

Zanima pa me, kaj je narobe s školjkami, ki so ob oseki na suhem? Saj so zaprte in preživijo tako čas oseke. 

rimljanka

tilenboc  

član od: 30.6.2004

sporočila: 221

2. avg 2012 9:54

Pozdravljena!

Mi redno nabiramo ostrige,jih je kar težko nabrati. S skal jih ponavadi, če ne grejo stran z roko, odstranimo z izvijačem. Jih pa ne jemo surove, ampak jih pariško ocvremo.

 

lp, tilenboc

rina1234  

član od: 31.12.2011

sporočila: 86

2. avg 2012 14:05

Rimljanka točne razlage, zakaj školjka ne sme biti dalj časa na suhem, ne vem, ampak če mi tako reče dolgoletni ribič bo nekaj že držalo. Boljše verjeti, kakor tvegati kakšno zastrupitev !

Lp iz Obale

rina1234

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. avg 2012 14:47

Hvala za odgovor, ki pa mi ne pove kaj dosti. Nekako toliko kot oni, zakaj je treba naribane kumare preden jih damo na maščobo, ožeti. No, vsekakor ne škodi, če takih školjk ne ješ.

rimljanka

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

3. avg 2012 8:31

Lahko kar tukaj vprašam - mogoče kdo ve kako morskemu ježku ohraniti bodice? Na morju smo že večkrat zasledili dekoracije morskega ježka (z bodicami) v kombinaciji s školjkami. Otroci bi radi naredili kaj podobnega, vendar imamo samo oklepe, saj se bodice posušijo in odpadejo.....Hvala in lp,

Brgita

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

3. avg 2012 21:20

Kaj pa če se otroci naučijo spoštovati živalstvo in raslinstvo. Zelo lepo se jim da razložiti da za dekor na prehrani ni potrebno še večjega pustošenja narave kot ga že počnemo. Otrok spoznava floro in favno veliko bolje če jo opazuje živo in v naravnem okolju.

Commis débarrasseur

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

3. avg 2012 21:34

Pozdravljeni , pravkar sem se vrnil z Južnega otoka. Spočit, poln enrgije in rib ter ostalih morskih plodov. In ker je tole morska tema samo informacija : priljepci so zaščiteni in se jih torej ne sme nabirati. Ne vem sicer ali prepoved velja za celotno Hrvaško obali in otoke ali samo za zaščitena območja narodnih parkov očitno pa postajajo ogrožene vrsta in hvalabogu, da so jih dali pod zaščito. Čeprav po drugi strani koče strašno mesarijo po morskem dnu in rib je tudi v sicer najbolj bogatem območju vse manj. Tako da ima kolega Zzak kar prav s svojim postom.

hedonist

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

3. avg 2012 21:56

rina1234 je napisal/a:

Rimljanka točne razlage, zakaj školjka ne sme biti dalj časa na suhem, ne vem, ampak če mi tako reče dolgoletni ribič bo nekaj že držalo. Boljše verjeti, kakor tvegati kakšno zastrupitev !

Lp iz Obale



rina1234

Po pravici povedano, sem tudi sama že dostikrat slišala taka svarila. Tudi pri nas doma je to pravilo veljalo, jaz se ga pa ne držim, če je školjka živa, ji kisik iz ozračja in malo suše očitno ni nič škodilo.

Saj školjke niso eni idioti, da bi se šle zalepit nekam, kjer je vsakemu morskemu bitju jasno, da ga bo pač vsakih nekaj ur zalil zrak namesto vode. Očitno preživijo, tako kot tiste, ki jih kupimo v ribarnici, pa zanje ne bi prisegla, da so na suhem manj kot šest ur.

nola

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. avg 2012 22:03

No, Nola, točno tako.Če školjke nekje živijo in so tam pritjene, jim je pač dovolj ugodno, da so lahko tam in preživijo. Ni torej razloga, da se tistih ne bi smelo jesti. Saj nabiram jih tako ali tako nikjer ne, samo, imam pač rada odgovore na vprašanja, ki se mi zastavljajo. 

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti