Rogljički

beki  

član od: 21.11.2006

sporočila: 236

tema odprta - 15. feb 2008 11:52 | ogledi: 3.768 | odgovori: 5

Katere recepte mi priporočate za peko rogljičkov, ker bi jih rada naredila oz. filala z različnimi nadevi, naredila bi pa tudi tiste s posipi oz. slane.

Hvala

beki

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

15. feb 2008 12:04

jaz jih delam s kilo moke, malo olja ostalo mleko. (seveda kvas in sol ne smeta manjkati) potem pa lahlo oz istega testa delam marmeladne, čokoladne, orehove, ali po vrhu posute z mešanico semen , ali s sirom ali samo posute s soljo,..... je pa res, da ne tehtam moke (če delam iz manj) in ne merim tekočine. malo poglej recepte, saj mislim, da je pri vseh testo takšno, da ga lahko uporabljaš za sladke ali slane. evo, tu imaš tak recept http://kulinarika.net/recept.asp?ID=6555 klavdija Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 15. feb 2008 12:10:46

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

15. feb 2008 13:42

Meni so najboljši kvašeni kifeljčki od JADE - v vsak trikotnik kocko milka čokolade.Trenutno so pri nas najbolj popularni. galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti