Situla a detox

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. mar 2008 14:16

proxima, bolj te berem, raje te imam!!!!!! Kratko, direktno, "med roge"! Predvsem pa utemeljeno. In temeljito, jasno. Mamamia mamamia

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

27. mar 2008 14:32

Sweetie, seveda pljuvamo po tem, če pa ljudje pišejo neumnosti, ki nimajo nobene veze z osnovnošolsko fiziko, sicer pa me je že Proxima prehitela. Če pa je kdo resnično prepričan, da deluje, James Randi fundacija nudi 1mio$, tistemu, ki bo nedvoumno dokazal, da kaj takšnega (homeopatija) deluje. lp

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

27. mar 2008 14:36

Aja, pozabil, ena najučinkovitejših metod razstrupljanja je, namesto velikega brata in tarnjanja kako gre vse k hudiču, 10 km teka. Garantiram, da pomaga.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. mar 2008 15:35

Meni se tudi zdi 240 EUR malo veliko za lavor v katerega bom namakala noge.... Sem zelo dobre rezultate dosegla z navadnim plastiš lavorjem in notri sem dala tisto totenmersalc, ki je stala 8 EUR in sem jo imela za 10 lavorjev in moj zviti gleženj se je lepo popravil.... Mi tudi paše refleksna masaža stopal. Zlasti, odkar sem odkrila lokacijo, kjer to res znajo, da ni to samo čohanje po podplatih. Samo ne verjamem, da se bo pri nogah popravilo tisto, kar sem z usti narobe naredila (v smislu, da sem se neustrezno prehranjevala) in tisto, kar je glava premlevala v vražjo mater (namesto, da bi takoj deletirala, ker ni bilo vredno). Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti