Situla a detox

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

15. feb 2008 18:56

Jaz imam lažje noge tudi po tem ko si pripravim limonino ali kamilično kopel in imam med kakšnim filmom noge v čisto navadnem lavorju! Toliko denarja za eno tako napravo se mi zdi pa res pretirano, ali pa gre za foro - če toliko stane, potem pa res pomaga; po moje tu placebo kar fino igra svojo vlogo. Če bi jaz imela toliko viška denarja, bi raje šla na enih par masaž stopal. tigris

Mic  

član od: 18.3.2007

sporočila: 197

16. feb 2008 7:00

Hvala, pomagale ste mi, čeprav so izkušnje povsem nasprotne.

Moj sklep - nobenega prodajalca več v hišo.

LP

 

Mic

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

17. feb 2008 19:46

Drage moje, če bi bil nateg, kot to imenujete, potem v zdraviliščih tega ne bi uporabljali. Vsekakor je razstrupljanje za zdravje zelo pomembno. Preko stopal je pa še posebej učinkovito. regina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. feb 2008 20:26

Regina, zakaj ravno skozi stopala? Tam je koža najbolj debela. Če žegovorimo o razstrupljanju telesa, to počnejo večinoma jetra, odpadne snovi pa telo zapuščajo skozi ledvica.

 

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

19. feb 2008 11:49

Rimljanka, ker je stopalo telo v malem. Povezano je s celim telesom preko meridijanov. Malo pobrskaj po internetu: refleksologija, akupresurne točke, akupunktura ... In tudi zato, ker imamo samo na enem stopalu preko 2000 por, skozi katere izločamo toksine. Aparaturo za razstrupljanje bi pa lahko uporabili tudi v bani in bi na ta način izločali toksine preko celega telesa. Naše telo pa po uporabi takega tretmana vzpodbudimo, da odda toksine, ki jih z običajnim izločanjem ni uspelo izločiti. regina

informacija  

član od: 27.3.2008

sporočila: 2

27. mar 2008 12:29

Drage kolegice, lepo je, da vsak izrazi svoje mnenje, zato bom to storila tudi jaz. Moje mnenje je, da je razstrupljanje na ta način dobro, še več, ljudje bi morali (na karšenkoli način), to počenjati večkrat oziroma vsaj enkrat na teden. Naše prababice vsega tega res niso potrebovale početi, samo one so živele zdravo, v zdravem okolju, mi pa živimi v strupih in potrebujemo dodatne pripomočke, da naš organizem funkcionira. Naprava ni nateg, z elektrolizo razstrupljanje dejansko poteka, je pa grozljivo, kako visoko ceno so ji postavili. Ne gre za kakšno posebno drago (v mislih imam sestavne dele) aparaturo, ali za nekaj, kar ne bi znal izdelati oz. sestaviti skoraj vsak elektroinžinir. Ceno dviguje marketing in tisti, ki so pripravljeni plačati to ceno, naj jo le. Verjemite, kakšne posebne škode (razen v žepu), s to napravo ne boste utrpeli, če se seveda ravnate po navodilih. Jaz sem mnenja, da bi tako napravo bilo fino imeti v vsaki hiši, pa kaj ko jo prodajalci ne spustijo iz rok (cenovno mislim)! S tem, ko smo dobesedno uničili naravo, smo se obsodili na to, da bomo drago plačevali tisto, kar nam bo pomagalo preživeti! Morda pa bo tele komentarje prebral tudi "prodajalec" in se zamislil, koliko bi zaslužil na "masi", če bi izdelek ponudil na tržišče po razumni ceni! Res je, razstrupljate se lahko tudi na drug naraven način z naravnimi pripomočki, vendar gre to mnogo počasneje in težje, ker so tudi ti pripomočki iz narave, ki je onesnažena! Vedno bolj bomo drago plačevali napake naših predhodnikov, pa če to hočete sprejeti ali ne! Sama imam možnost da to aparaturo uporabljam enkrat tedensko, ker jo je kupila moja kolegica, ki ima več denarja kot jaz in si jo lahko privošči. Voda se ne obarva vedno enako, po kakšni prekrokani noči je katastrofalna, drugače pa vsakič nekoliko čistejša. Smisel takšnega razstrupljanja je, da to kontinuirano počenjaš, sicer ti da samo dober občutek (naprimer lahkih nog in podobno)! Pri trajni uporabi pa lahko opaziš to, kar sem opazila jaz in sicer, zdi se mi, da imam dnevno več energije, da se lažje koncentriram, da imam več volje, da sem optimistično razpoložena, da me, kadar dolgo časa sedim, ne boli več tako pogosto in tako močno križ, pa še nekaj sem opazila, uredila se mi je prebava. Torej, nekaj je že na temu! Pa še o podplatih, tu nikar ne diskutirajte, podplati so naše telo v malem, to je res! Refleksna masaža stopal (privoščite si jo kdaj) je poznana že tisočletja in resnično z njo obvladujemo lahko marsikatero bolezen! Pa lep pozdrav Maja informacija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. mar 2008 12:46

Žal mi je, ampak refleksna masaža stopal in izločanje skozi stopala pač nista povezljiva. Refleksna masaža, akupresura, akupunktura delujejo na živčevje, ki je v stopalih (in povsod drugod po telesu), tale elektroliza skozi stopala pa naj bi bila nekja povsem drugega. Žleze znojnice so pač edino mesto, kjer bi se snovi lahko izločale, tja pa pridejo iz krvi, kajne? In kaj naj bi tu imela elektroliza?

Potem ledvic skoraj ne potrebujemo, če uporabljamo to aparaturo? Resno sprašujem, zakaj te snovi ne gredo skozi ledvica iz telesa.

Morda bi nam pa kak kemik povedal, s čim se veže sečnina, dadobimo črno ali vsaj temno snov. Bi šlo, vem, da imamo kemike med nami.

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 27. mar 2008 12:56:35

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

27. mar 2008 12:48

Informacija: glede na strahotne strupe v okolju, v katerem zivimo, bi mogoce vseeno rajsi nehala krokat cez noc, to tudi skoduje prebavi in koncentraciji. Tisto, kar je pri vsem tem res cudno, je le to, kako da se je kljub vsem strupom zivljenjska doba tako podaljsala v primerjavi z nasimi prababicami, tega pa res ne razumem...:)))))) lp, proxima

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

27. mar 2008 13:23

Pa kaj toliko pljuvate na vse, ki imajo pozitivne izkušnje s to napravo. Niste še poskusile, pa že vse veste. Sweetie

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

27. mar 2008 13:37

Bi rekla, da je edini, ki ima zares pozitivne izkusnje s to napravo, njen proizvajalec/prodajalec. Lavor tople slane vode najbrz vecini ljudi izboljsa pocutje, najbolj pa gotovo tistemu, ki vanj zabije dva zeblja, ju zveze s transformatorjem in ga potem prodaja za stirimestno stevilko v €. (don"t try this at home!:)))) lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti