V katero kitajsko restavracijo v ljubljani?

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

tema odprta - 15. feb 2008 2:08 | ogledi: 4.687 | odgovori: 28

Svoje čase smo hodili v Kitajski zid, nato pa me kitajska hrana ni zamikala že več let. Zdaj so se mi najavili obiski in želijo v kitajsko. Kje bo dobro in čisto?

Hvala za predloge.

Nasja

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

15. feb 2008 7:13

Če vam ni predaleč pojdite v kamnik oz. na duplico v tamkajšno kitajsko restavracijo. Ne bo vam žal. Lep pozdrav in dober tek kavica

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

15. feb 2008 7:17

Pred leti so po vseh Kitajskih restavracijah imeli takoimenovani higienski pregled.Kako se temu reče sedaj nimam pojma.Od vseh teh China sistemov je edina dosegla plus oceno Štorklja pri KC,pa še tej je nekaj falilo.To je bilo nekaj let nazaj in od takrat jih jaz ne obiskujem več.Kako je sedaj pa ne vem. anaeva

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. feb 2008 7:44

Ko sem še jaz stanovala v lj (še kako leto nazaj), smo pa hodili (nevem imena), ampak ko greš do konca Dunajske (do konca Bežigrajskega dela mislim), mimo Nemške ceste potem pa pred Črnučami zaviješ na levo čez en tak most. Začetnica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

15. feb 2008 7:58

ZAČETNICA; zapelješ po mostu čez Savo, potem pa takoj levo (tam pa ni nobenega mosta).

No, meni je všeč ona na poti proti Brezovici, na levi strani. Imena se ne spomnim. No, vsaj kakšni dve leti nazaj mi je bila, ko sem bila tam.

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

15. feb 2008 8:19

Midva redno obiskujeva Zlato ribico v Ratečah (pred Škofjo Loko). Na "Brezovici", sva bila manj zadovoljna. Ena je pa še v Ljubljani (tudi zelo dobra), nekje pri BTCju. Nevem pa točne lokacije Lep dan. E.

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

15. feb 2008 8:48

Kitajski zmaj na Ižanski (blizu leclerca)

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

15. feb 2008 9:29

Za tisto v Kamniku sem slišala precej pohval. in na podlagi tega sva šla tja z možem in se nama je zdelo meso premehko. Me prav zanima, s čim ga obdelajo. Hčerka je jedla tam vegetarijansko hrano in se ji je zdelo vse premastno.

 

Meni se je v Lj. zdela najboljša tista na gornjem trgu, je pa to že toliko let od tega,da ni res. Po moje je bila to prva kitajska v Lj., če ne v Sloveniji. Slučajno sva šla mimo in je bila ena miza prosta, drugače je bilo treba rezervirat par dni prej. Ne vem, a je bilo res tako dobro, a se mi je samo zdelo, ker me je potegnil okus kitajske hrane.

 

Mlajša hčerka ima to hrano zelo rada in je sprobala že precej restavracij. Najboljša ji je v Kranjski gori, je precej daleč ampak zelo dobro, smo šli enkrat skupaj.

Lijana

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

15. feb 2008 12:25

kavica je napisal/a:
Če vam ni predaleč pojdite v kamnik oz. na duplico v tamkajšno kitajsko restavracijo. Ne bo vam žal. Lep pozdrav in dober tek kavica
Meni jo čez Honkong ni (to je ta na Duplici)...pa še osebje je prijazno,pa šefica se vedno dol vsede in kakšno reče :) Roncolino

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. feb 2008 12:53

rimljanka je napisal/a:

ZAČETNICA; zapelješ po mostu čez Savo, potem pa takoj levo (tam pa ni nobenega mosta).

No, meni je všeč ona na poti proti Brezovici, na levi strani. Imena se ne spomnim. No, vsaj kakšni dve leti nazaj mi je bila, ko sem bila tam.

Glavno, da smo skup. Začetnica

panaja  

član od: 4.7.2007

sporočila: 45

15. feb 2008 13:57

Jaz hodim v CESARSKO MESTO na Litijski v Ljubljani super je.Vsak dan ko se peljem domov iz službe je vedno polno parkirišče :) ta vikend jo pa tudi jaz mislim obiskat :). Za kitajsko v kamniku sem pa tudi jaz že slišala pohvale. LP panaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti