V katero kitajsko restavracijo v ljubljani?

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

15. feb 2008 14:23

ko sem bila v lj. mi je bil najbližje shanghai (stari in novi) na poljanski, imajo na postrežbo-meni ali samopostrežno, je` tam veliko študentov, ker je na bone novi: v kapitlju, pod pravno fakulteto stari: nasproti ljubljanske banke, ali pod poljansko gimnazijo, če ti je lažje krokodilček

maca81  

član od: 13.2.2008

sporočila: 3

15. feb 2008 16:05

Hong kong na Duplici pri Kamniku...1A... maca81

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

15. feb 2008 16:25

mi smo obiskali kitajsko v dravljah v šiški in je super. za kitajsko v kamniku sem pa slišala da je super. tanjaj

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

15. feb 2008 17:38

Do meseca nazaj, sem imela pisarno poleg restavracije Kitajski zid. Vedno je bila polna, saj je bila menda znana kot zelo dobra restavracija, da sploh ne omenjam, koliko znanih slovencev, estradnikov in politikov je hodilo tja. Sama imam zelo rada kitajsko hrano, ampak po tem, kar sem videla tu v zadnjih štirih letih, se mi je uprla. Odpirali so ob 12h, dopoldan pa so pripravljali, prevzemali robo... Kombi je pripeljal živila, ki so jih razpostrli po tleh po pločniku in se pregovarjali, kaj bodo vzeli. Gobe so sušili na časopisnem papirju, na tleh ob stavbi, kjer smo parkirali! Ko si stopil iz avta, si moral paziti, da jih nisi pohodil. Ženske (pomagale so maserke iz salona masaže, ki je poleg) so čepele in na tleh, na asfaltu čistile in rezale zelenjavo. Da sploh ne omenjam kakšne vonjave so se pogosto širile (po prežganem olju in podobno). Grozljivka! Vse to in še več se je dogajalo vsak dan dopoldan, ob 12h pa so vsi poniknili, restavracija se je začela polniti in bila ena najbolj obiskanih... Issi

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

16. feb 2008 1:33

Kitajski zid torej res odpade ...

Zgleda, da nam v Ljubljani bolj slabo kaže. Mogoče se pa res potrudimo do Kamnika, ali pa v Gameljne.

Hvala za predloge.

Nasja

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

16. feb 2008 10:02

Nekajkrat smo jedli v Kitajski Zvezdi (Prule) in bili vedno zelo zadovoljni. Živi

Petra 1  

član od: 30.1.2008

sporočila: 43

16. feb 2008 11:35

Črnuče, imajo lep vrt s pogledom na Savo....hrana ocenjena s 3-4 zakon mi je pa kitajska restavracija v Dravljah.....zame najboljša kislopekoča juha v celi LJ.-5 Kitajski zid meni po okusu najslabši...od nekdaj -1 restavracija na Litijski..cesarsko mesto-4 restavracija na Igu-4 restavracija Honkong..Kamnik, bila 2x, pa mi ni všeč ambient, pa hrana me je tudi pustila rahlo brezbrižno....3-4 mene vedno vleče v Dravlje, čeprav sem iz Črnuč.... v tistem času pregledov kitajskih restavracij sem delala s sanitarnimi inšpektorji....res je porazna čistoča...vendar, očitno tudi to da en okus lep dan Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 16. feb 2008 11:37:01

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

16. feb 2008 11:43

Morda katera s pluskotom poišče temo, ki je že bila tule. Bila je to zelo zanimiva debata. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti