Proud mary

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

13. feb 2008 16:30

Vendelina jr. je napisal/a:
Sicer pa velja tudi za moške. Vsak se lahko odloči kje na konutinuumu Lolek-i-Bolek na eni strani ter Gregory Peck na drugi strani se bo znašel (žal trenutno ni živih vsesplošno znanih primerov za označitev drugega pola). Vendelina jr.
Ja pa takih žal več ne delajo. Saj je dosti "mačotov" v filmski in drugih industrijah, ampak tistih tapravih Sean Connery style pa ne... Povejte enega, ki se lahko z njim kosa. Sama se sicer nimam za neko femme fatale, ampak vseeno znam poskrbet zase in gledam tudi na svojo rit, čeprav ni bilo vedno tako. Vidim pa ene moje kolegice, ki živijo in dihajo samo za fanta, svoje življenja sploh nimajo, ki imajo slabo vest, če mora ON enkrat otroka za eno uro popazit, da lahko gre ona ven na pijačo, čeprav se moškim zdi samo po sebi umevno, da on lahko gre na drink ko se mu zljubi, ko gre ona je pa svetovna katastrofa. (upam, da me ne boste moški zdaj pohodili, saj vem, da obstajate svetle izjeme) S tem videom sem se zopet zavedla kako dobro je biti ženska. Čeprav ne idealnih mer in izgleda, kar tudi Tina in Beyonce nista, ampak nasmejana, energična in taka, ki ve kaj hoče in preprosto uživati življenje! Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

13. feb 2008 16:31

... in si privoščit tiste male stvari! (kot je torta v starbucksu ) Začetnica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. feb 2008 16:53

Hotel sem zapisat, da, če so zgledi žensk 21 stoletja nekakšne Sofije Loren in Tine Tarner na eni strani, pa Mel Gibson in Sean Coneri na drugi,  intelektualni nivo žensk SLO, pol je evidentno kam so nas  kapitalizem in amarikanizacija pripeljali. Ampak ne bom, ker me bo Vendy obtožila pubertetniškega zalezovanja ali še kaj hujšega, zato bom raje kar tiho.

ežoj

solatkica  

član od: 11.2.2008

sporočila: 14

13. feb 2008 20:31

vendelina hvala polepšala si mi večer.le korajžno pa boš migala tudi ti pri teh letih. solatkica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. feb 2008 20:43

Oh, my dear Vendy me je omenila tam nekje ob Zdravku Čoliću, medve že veva, zakaj. da bi bila Tina mi sicer manjkanekaj glasuin posluha, za Zofko Loren pa nekaj oprsja...ampak migam in sem vesela, ker nisem siva miška in ker nas je tu na Kulslo polno takih. Če nič drugega, je naša kri vroča kto pri Tini Turner, in to šteje. In ežoj, ti kar kukaj pod kiklce, če česa drugega ne zmoreš... Mamamia mamamia

Mali varaš  

član od: 8.1.2008

sporočila: 71

13. feb 2008 22:09

ZAČETNICA je napisal/a:
Vendelina jr. je napisal/a:
Sicer pa velja tudi za moške. Vsak se lahko odloči kje na konutinuumu Lolek-i-Bolek na eni strani ter Gregory Peck na drugi strani se bo znašel (žal trenutno ni živih vsesplošno znanih primerov za označitev drugega pola). Vendelina jr.
Ja pa takih žal več ne delajo. Saj je dosti "mačotov" v filmski in drugih industrijah, ampak tistih tapravih Sean Connery style pa ne... Povejte enega, ki se lahko z njim kosa. Sama se sicer nimam za neko femme fatale, ampak vseeno znam poskrbet zase in gledam tudi na svojo rit, čeprav ni bilo vedno tako. Vidim pa ene moje kolegice, ki živijo in dihajo samo za fanta, svoje življenja sploh nimajo, ki imajo slabo vest, če mora ON enkrat otroka za eno uro popazit, da lahko gre ona ven na pijačo, čeprav se moškim zdi samo po sebi umevno, da on lahko gre na drink ko se mu zljubi, ko gre ona je pa svetovna katastrofa. (upam, da me ne boste moški zdaj pohodili, saj vem, da obstajate svetle izjeme) S tem videom sem se zopet zavedla kako dobro je biti ženska. Čeprav ne idealnih mer in izgleda, kar tudi Tina in Beyonce nista, ampak nasmejana, energična in taka, ki ve kaj hoče in preprosto uživati življenje! Začetnica
Nekoč - no money, no funny Danes - no money, no woman, no problem srečen L Loverboy P

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

14. feb 2008 7:23

Mali varaš je napisal/a:
Nekoč - no money, no funny Danes - no money, no woman, no problem srečen L Loverboy P
Kontra! Začetnica

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

14. feb 2008 8:20

Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti