Proud mary

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

13. feb 2008 13:33

Vendelina jr. je napisal/a:
Sicer pa velja tudi za moške. Vsak se lahko odloči kje na konutinuumu Lolek-i-Bolek na eni strani ter Gregory Peck na drugi strani se bo znašel (žal trenutno ni živih vsesplošno znanih primerov za označitev drugega pola). Vendelina jr.
...mogoče Sean Connery, James Brolin ali pa do še pred kratkim (če bi izbral drugega stilista bi se še vedno lahko uštimal) Richard Gere..... katjushka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. feb 2008 13:36

Ni slabo, katjushka... Se zelo strinjam z zadnjima dvema, Connery pa si je za moj okus dal avtogol z izjavo, da si ženska včasih zasluži kakšno klofuto. Vendelina jr.

Petra 1  

član od: 30.1.2008

sporočila: 43

13. feb 2008 14:04

meni je še vedno oh in sploh Mel Gibson...čeprav je zame malo...mali,hecno bo, ko se bova sprehajala po Čopovi...... hmmm Petra 1

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

13. feb 2008 14:24

...meni pa Bruce Willis..., samo nimam nobene želje, da bi ga spoznala. Sem pred leti spoznala (pa mi je še danes žal) enega slovenskega pevca, kateri mi je BIL DO TAKRAT všeč in sem ga spoštovala LP K

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

13. feb 2008 14:33

...meni pa Jon Bon Jovi. Pa tudi nimam nobene želje po tem da bi ga spoznala. Všeč mi je njihova glasba. A ni zanimivo, da kolikor o znanih osebnostih zvemo kakšen podatek preveč nas začnejo odbijati? Vsaj pri meni je tako. Ne bom nikoli pozabila ko smo šli na koncert Bon Jovi-jev - jasno, poln avtobus samih fan-ov, ampak nekateri so bili pa v orto!! Da je ženska vedela, koliko otrok iam, kako jim je ime, kje je bil na dopustu in podbne zadeve! To je bilo pa malo too much! Moycaa

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

13. feb 2008 14:53

Vendelina jr. je napisal/a:
Ni slabo, katjushka... Connery pa si je za moj okus dal avtogol z izjavo, da si ženska včasih zasluži kakšno klofuto. Vendelina jr.
....s tem je pa tudi pri meni odklenkal..... katjushka

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

13. feb 2008 15:32

anaeva, js sm jo tud vidla u živo enih 10 let nazaj:) mogoč sve ble celo na istem koncertu:)) tista karta pa je že cela rumena in skor nič ni videt, jo pa čuvam kot da bi bla zlata:) lp, sara slovinkita

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. feb 2008 15:34

ladies, vidim, mašta radi svašta.... Mene je imelo, da bi na drugi pol tistega kontinuuma pri fantih dala Zdravka Čolića - bi me darling mamamia zdušno podprla pri tem...., samo se mi je zazdelo, da bi bilo to malo nefer do naših dragih nam fantov, pa sem raje enega mrtvega tja postavila.... Grem zdaj kupovat nov pekač. Vendelina jr.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

13. feb 2008 15:37

Sem si ogledala. WAUUUU! Res je špica tale Tina ! Ja, Vendy tut jst bi bla taka ko bom vlka. ups. stara 69!

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

13. feb 2008 16:20

slovinkita je napisal/a:
anaeva, js sm jo tud vidla u živo enih 10 let nazaj:) mogoč sve ble celo na istem koncertu:)) tista karta pa je že cela rumena in skor nič ni videt, jo pa čuvam kot da bi bla zlata:) lp, sara slovinkita
mislim,da je bilo to v Milanu ali Rimu,sam nisem sigurna,moram slike poiskat pa se bom spomnila.Samo mislim da je bilo kar veeeč koot deset let.Je imela še levjo grivo takrat na glavi. anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti